V základní sestavě Jiskry se objevil už uzdravený Jiří Furik, stejně tak jeho bratranec Michal. Bohužel, ten musel kvůli zdravotním problémům po necelé půlhodině ze hřiště. Domácí začali sympaticky a Holici zaskočili. Hanáky držel nad vodou brankář Mucha. „Začátek jsme měli slušný, dobře jsme kombinovali a soupeře přehrávali ve středu hřiště, dominovali jsme,“ chválil své svěřence trenér Milan Furik. „Měli jsme několik šancí, nakonec se nám podařilo vstřelit i branku,“ pokračoval šéf rýmařovské lavičky. Ve vápně byl faulovaný Šupák a kapitán Jiří Furik penaltu proměnil. Hosté si během úvodní pětačtyřicetiminutovky vypracovali jedinou možnost, tu naštěstí brankář Kameník přežil bez újmy.

Jiskra byla lepší i ve druhém dějství. Navíc od 65. minuty hráli přesilovku, když u lajny zajel bez míče do Šupáka Řehák. V 72. minutě kopal Dydowicz rohový kop, na míč si vyskočil Harazin a bylo to 2:0. HFK mělo jednu slibnou možnost, kdy už byl Kameník překonán, na brankové čáře ho ovšem zaskočil Kocur, který tentokrát alternoval na pozici stopera místo zraněného Fialy. „Kluci měli v hlavách nepovedený závěr ze zápasu proti Prostějovu. Tentokrát jsme si tři body vzít nenechali. Slavíme zasloužené vítězství, navíc pro klub historické, neboť šlo o první tři body v MSFL,“ zakončil Milan Furik.