Velmi důležité utkání sehráli fotbalisté Jiskry Rýmařov v neděli odpoledne na hřišti Oldřišova, kde se hrálo o chvost tabulky krajského přeboru. Rýmařovští měli před zápasem náskok tří bodů na soupeře a chtěli jej po utkání minimálně udržet.

Začátek zápasu také snaze hostů zcela napovídal. Hostující hráči vstoupili do utkání velmi aktivně a úvodních deset minut diktovali tempo zápasu. Ze tří brankových příležitostí ale ani jedna v síti domácího mužstva neskončila a hra se začala postupně vyrovnávat. Domácí si byli také vědomí důležitostí zápasu a hráli s velkým úsilím a důrazem.

Ve 33. minutě se jim to vyplatilo. Oldřišov zahrával rohový kop a po něm se prosadil jeden z domácích fotbalistů gólovou trefou. Hra Rýmařova postupně upadala a na hráčích nebylo znát zaujetí a koncentrace. Domácí toho využívali a poločas dovedli do jednobrankového náskoku. Herně se výkon rýmařovských hráčů nezlepšil ani ve druhých pětačtyřiceti minutách.

Navíc v 51. minutě přišel druhý, rozhodující úder ze strany domácího Oldřišova a bylo to opět po rohovém kopu. Po jeho zahrání do velkého vápna Jiskry si jeden z rýmařovských obránců vstřelil vlastní gól a Oldřišov vedl dvoubrankovým rozdílem. Hra hostů byla i v dalším průběhu platonická a nikam nevedla.

Kouč Jiskry zkoušel prostřídat, ale ani to ke zlepšení ve hře Rýmařova nevedlo. Domácí fotbalisté také ve zbytku zápasu nic mimořádného nepředvedli, ale dovedli jej do veledůležitého vítězného konce, po kterém se v tabulce soutěže bodově dotáhli na rýmařovský tým.

Moravan Oldřišov – Jiskra Rýmařov 2:0 (1:0)
Rýmařov: Urban – Ivo Kratochvíl, Kováč (68. Čulík), Šašinka, Kršek – Tlapal, Martin Kratochvíl, Furik (78. Weber), Pavlát – Pospíšil, Kučera, trenér. Milan Furik