Hráči Jiskry ale podávali od začátku utkání velmi kvalitní a zodpovědný výkon. Hostům se dařilo kombinovat a předčili soupeře i v důrazu. V 10. minutě mohl posunout Rýmařov do vedení novic v týmu – Motyčka. Jeho pokus z půle hřiště přehodit vyběhnutého gólmana domácích, ale šel ke smůle hostů těsně nad břevno domácí svatyně.

Domácí tahali v první půli za kratší konec a do výraznějších příležitostí se nedostávali. Výjimkou byly dvě střely ze střední vzdálenosti z kopaček Staňka a Buriána, které si ale Kameník pohlídal. Dobře hrající Rýmařovští si po kombinacích vytvářeli šance. Nebezpečný pokus Kotůlka zlikvidoval s vypětím sil domácí gólman Buček.

Střela Michala Furika mířila těsně vedle tyče branky Petřkovic a gólem neskončila ani hlavička Horáka, proti které zasáhl spolehlivý brankář domácích. Fotbalisté Jiskry drželi střed hřiště a pokračovali v aktivním fotbale. Před poločasem ještě zahrozil průnikem Michal Furik, ale ani on na bezbrankovém stavu nic nezměnil.

Po pauze pokračovala Jiskra v aktivitě, v šanci se ocitl Radek Němec a po něm pálil Ondruška. Stav se neměnil a naopak udeřilo na druhé straně prakticky z první vážnější akce domácích. V 69. minutě zahrávali Petřkovičtí rohový kop, míč prošel ve velkém vápně hostů až k osamocenému Cesnekovi a ten zpoza malého vápna zamířil hlavou přesně k tyči.

Hostující fotbalisté byli nuceni v závěrečných dvaceti minutách otevřít hru a pokusit se alespoň o vyrovnání. Hráči Petřkovic využívali otevřeného prostoru v obraně Jiskry a vytvořili si několik nebezpečných příležitostí. Častěji se ale hrálo před brankou domácích, kteří hájili těsné vedení. Příležitost měl hostující Motyčka a zkoušel to i Šupák. Na výsledku 1:0 ve prospěch Petřkovic se už do konce utkání nic nezměnilo.

„Dnes to hodně mrzí. Měli jsme dostatek brankových příležitostí a byli jsme herně i kombinačně lepší. Domácí si prakticky do gólu kromě dvou střel z dálky nic nevytvořili. Po inkasované brance jsme vysunuli hru a až poté se Petřkovice dostaly do možností. My jsme ale měli další příležitosti, bohužel jedeme s prázdnou a v tabulce nám to ujíždí," řekl po utkání zklamaný kouč Jiskry Milan Furik.

Odra Petřkovice – Jiskra Rýmařov 1:0 (0:0)
Branka: 69. Cesnek
Rýmařov: Kameník – Kučera, Harazin, Horák, Krejčí – Michal Furik, Ondruška, Motyčka, Kučera – Kotůlek (81. Lesák), Šupák. Trenér: Milan Furik. Diváků: 220