Domácí favorit vstoupil do utkání nejlépe, jak mohl, a už v úvodní minutě se ujal vedení po trefě kapitána Kršky. „Když dostanete gól ve čtyřicáte vteřině, je to vždycky velký problém. Byli jsme na sooupeře nějakým způsobem nachystaní, ale hned jsme všechno museli překopat,“ mrzel začátek zápasu Furika. Líšeň byla v prvním poločase o něco lepším celkem, zahrozil ale i Rýmařov. „Hrál se hodně běhavý fotbal, bylo to nahoru dolů. Domácí měli nějaké příležitosti, ale podržel nás Kameník. My jsme si největší příležitost vytvořili z rohu, ze skrumáže tam vyústily tři dorážky, ale bohužel jsme to do branky dotlačit nedokázali,“ komentoval prvopoločasové dění kouč Jiskry.

Ve druhé půli se Rýmařov snažil o vyrovnání, Líšeň ale dobře bránila a navíc deset minut před koncem sama udeřila, když pojistku přidal Smejkal. „Ve druhé půli tempo trošku opadlo a bylo to takové bojovné. Snažili jsme se tlačit, ale soupeř si šestnáctku dobře hlídal a do vyložených šancí nás nepouštěl. Navíc když jsme se chtěli nadechnout k závěrečnému náporu, tak jsme dostali druhou branku, která byla trochu specifická – pomezní zvednul praporek, ale hlavní rozhodčí gól uznal a bylo po zápase,“ uzavřel Furik.

LÍŠEŇ – RÝMAŘOV 2:0 (1:0)

Branky: 1. Krška, 83. Smejkal. Rozhodčí: Dorušák - Ogrodník, Drozdy.ŽK: Fall – Šupák, Patrik Kundrátek, Lukáš Kundrátek, Kolísek.Diváci: 365.

Rýmařov: Kameník – Kocúr, Lukáš Kundrátek, Hleba, Kolísek – Dydowicz, Michal Furik, Tilkeridis, Němec, Patrik Kundrátek (62. Jiří Furik) – Šupák. Trenér: Milan Furik.

TOMÁŠ CHALUPA