Jiskra začala na Valašsku poslední letošní utkání výborně. Hned v úvodu zápasu vstřelil Píca vedoucí branku hostů. Domácí pak tahali v dalším průběhu první půle za horší konec. Hosté byli lepší, ale střelecky se i přes nadějné šance neprosazovali. Ve 40. minutě přišlo vyrovnání. Po ojedinělém rychlém protiútoku domácích šel Mičkal z celku domácích sám na gólmana Sedláře, který sice jeho první pokus ještě zlikvidoval, ale následný souboj s útočníkem Valachů posoudil rozhodčí jako nedovolený a soupeř kopal pokutový kop. Ten přinesl vyrovnávací branku a začínalo se znovu.

Hned po rozehrávce mohl hosty poslat opětovně do vedení Švajda, ale velkou šanci neproměnil. V poslední minutě první půle přišel trest. Za ruku rýmařovského obránce nařídil sudí druhou penaltu proti hostům a Mydlo otočil výsledek. Do druhé půle nastoupili hosté nesoustředěně a už v první minutě byli potrestáni třetím inkasovaným gólem. Hra Rýmařova dostala viditelné trhliny a lepším týmem byli Valaši, které dirigovalo trio bývalých ligových hráčů. Jiskra chtěla zápas zvrátit a prostřídala i svou sestavu. Ovoce to ale nepřineslo a po skončení si hosté odvezli porážku v poměru 1:3.

Valašské Meziříčí – Jiskra Rýmařov 3:1 (2:1)
Branka: Píca.
Rýmařov: Sedlář, Šašinka, Jiřičný, Bochňák, Kamil Kocúr, Švajda (81. Macrineanu) Pavel Orság, Radim Přecehtěl, Ondruška, Breškovec (66. Dluhoš), Píca (80. Hapka).
Trenér: Petr Kostelník.