První poločas patřil domácímu výběru. Na hřišti kraloval. Skóre otevřel Horák, který se rybičkou vrhl po centru Dydowizce a hlavou nedal hulínskému gólmanovi šanci. „Začali jsme dobře. Měli jsme převahu,“ začal utkání rozebírat trenér Rýmařova Milan Furik.

A to nebylo vše. Michal Furik dobře zapresoval soupeře, narazil si balon se Šupákem a zvýšil na 2:0. Jiskra byla při chuti. „Do poločasu jsme si vytvořili snad ještě šest šancí, bohužel další branku jsme už nepřidali,“ litoval domácí trenér.

Například kanonýr Šupák dvakrát běžel sám na gólmana, Dydowicz trefil břevno. Hulín se dostával k ohrožení branky minimálně. Jednu velkou šanci, kterou měl, zlikvidoval brankář Kameník.

„Přehrávali jsme soupeře kombinací a rychlým přechodem do útoku. Kamenem úrazu byla naše koncovka, i ty dvě branky dali sváteční střelci,“ podotkl rýmařovský stratég, jenž musel sáhnout už v úvodní pětačtyřicetiminutovce ke střídání.  Zdravotní problémy nedovolily pokračovat Györgymu.

Po přestávce se obraz hry změnil. Rýmařov vypadl ze hry a Hulín započal cestu za vyrovnáním. „K ničemu jsme se už nedostali. Nejen, že hosté srovnali, mohli i vyhrát. Naštěstí nás podržel brankář Kameník,“ poznamenal trenér Furik.

Rýmařov opět bojuje se zdravotními problémy. „Musel jsem střídat oba krajní beky. Hráči nejsou doléčení, nemohou hrát na maximum,“ posteskl si domácí kouč. „I tak jsme ale měli utkání zvládnout, hráči podlehli po prvním poločase sebeuspokojení,“ zlobil se Milan Furik a s odlehčeným tónem v hlase dodal: „Byl to zvláštní zápas, hrálo se jen na jednu branku, kdyby se ta druhá z hřiště odnesla, nic by se nestalo.“

Rýmařov – Hulín 2:2 (2:0)
Branky: 20. Horák, 35. M. Furik – 59. Ondřejka, 67. Šrom. Rozhodčí: Richtár – Vrťo, Macrineanu. ŽK: R. Němec, Šupák – Ondřejka, Šrom, Malenovský. Diváci: 310
bKameník – György (32. T. Němec), Harazin, Kocúr, Horák (68. D. Furik) – M. Furik, J. Furik, Dydowicz, R. Němec – Šupák (80. Hleba), Ondruška. Trenér: Milan Furik