„Věděli jsme, že se hraje o šest bodů a oba týmy chtěly před zápasem vyhrát. Těžko říct, jestli bychom před zápasem brali remízu, ale výsledkem je prostě to, že máme jeden bod, a s tím se musíme smířit,“ řekl úvodem kouč Jiskry Milan Furik

Vstup do utkání vyšel lépe hostujícímu Spartaku, který šel už v osmé minutě do vedení po trefě Koláčného. „Hulín se prosadil po krásné akci, my jsme pak navíc dostali červenou kartu,“ komentoval nepovedený úvod utkání Furik a vzápětí doplnil: „Navrátilova červená byla úplně zbytečná. Ohnal se tam po protihráči, musí umět udržet nervy na uzdě.“

Vyloučení jako by Jiskru paradoxně nakoplo a ve druhé půli se Rýmařov hnal za vyrovnáním. „Hulín trošku zalezl a my jsme tlačili. Navíc se síly na hřišti vyrovnaly, protože viděl červenou domácí Pospíšil. Náš tlak vyvrcholil úplně na konci, kdy aut propadl na zadní tyč a tam se prosadil Šupák. Druhá půle byla o naší touze po vyrovnání. Kluky musím pochválit, celý zápas bojovali a nevzdali se“ zakončil Milan Furik.

RÝMAŘOV – HULÍN 1:1 (0:1)

Branky: 92. Šupák – 8. Koláčný. Rozhodčí: Zaoral – Mrázek, Tomanec. ŽK: Patrik Kundrátek, Kocúr – Jelínek, Pospíšil, Ondřejka, Šrom. ČK: Navrátil – Pospíšil. Diváci: 182.

Rýmařov: Kameník – Kocúr, Patrik Kundrátek, Kolísek, Hleba (80. György) – Lukáš Kundrátek, Navrátil, Dydowicz, Tilkeridis (72. Jiří Furik), Lesák – Šupák. Trenér: Milan Furik.

TOMÁŠ CHALUPA