Jiskra chtěla v dalším divizním utkání s Hranicemi udržet domácí stoprocentní úspěšnost a také průběh tomu od zahájení hry nasvědčoval. Domácí fotbalisté byli aktivnějším týmem a vytvářeli si před brankářem Hranic více střeleckých příležitostí. Hosté se snažili v poli udržet vyrovnaný průběh, ale před brankou Rýmařova velkým nebezpečím nebyli.

Rýmařovští předváděli svůj klasický fotbal s rychlým přechodem po stranách na polovinu soupeře a snahou o zakončení. To jim nevycházelo až do 43. minuty. Útočnou akci domácích zastavila obrana Hranic jen za cenu rohového kopu, po kterém se před brankou hostů prosadil střelec posledních utkání Barcal a zajistil domácím důležité poločasové vedení 1:0.

Také do druhého poločasu nastoupili fotbalisté Rýmařova aktivně a hned v úvodu zahrozili Šupákem. Skóre se ale měnilo až v 51. minutě. Po akci a přihrávce Jiřího Furika se střelecky prosadil Ondruška a domácí vedli dvoubrankovým rozdílem.

Hranice se snažily po inkasované brance nepříznivý vývoj zvrátit, ale jejich útočné aktivity končily v bezpečné vzdálenosti od domácího gólmana Kameníka. V 66. minutě ale hosté přece jen utkání zdramatizovali. O nedovoleném zákroku Rýmařovských ve vlastním pokutovém území dostali Hraničtí příležitost zahrávat pokutový kop a z něj se vrátili do utkání.

Jiskra ale byla lepším týmem a v dalším průběhu přidala. Centrům z pravé i levé strany před branku hostů scházelo málo. V 74. minutě se už domácím vrátil dvoubrankový náskok. Po centru před branku Hranic prokázal své střelecké schopnosti Šupák a hlavou vstřelil třetí branku svého týmu.

Hranice to ve zbytku zápasu zkoušely, ale střelecky se už neprosazovaly. Naopak to byli domácí fotbalisté, kteří měli další příležitosti. Před brankou soupeře ale Rýmařovským scházela přesnost a i větší štěstí. Jiskra měla utkání pod kontrolou až do samého závěru. V něm ale mohli hostující hráči výsledek korigovat, když prakticky jejich jedinou příležitost zlikvidoval gólman Rýmařova Kameník.

Jiskra zvítězila poměrem 3:1 ve svůj prospěch a udržela domácí stoprocentnost. „Bylo to klasické domácí utkání. Hodně se bojovalo a my jsme si vytvořili mírnou převahu a také více možností. Před brankou soupeře nám scházel po centrech větší důraz a i štěstí. Hosté si vypracovali jedinou vyloženou příležitost až v poslední minutě. Myslím, že naše vítězství bylo zasloužené," uvedl k utkání stručně kouč domácích Milan Furik.

Jiskra Rýmařov - Hranice 3:1 (1:0)
Branky Rýmařova: 43. Barcal, 51. Ondruška, 74. Šupák
Jiskra Rýmařov: Kameník - Radek Šašinka, Harazin, Barcal, Dominik Šašinka (86. David Furik) - Michal Furik (60. Kučera), Jiří Furik, Radim Přecechtěl, Schreier (81. Němec) - Šupák, Ondruška. Trenér: Milan Furik