2. kolo - sobota 14. srpna v 17.00
Karlovice - Zátor, Stará Ves – Třemešná, Slavoj-SM „B“ - Malá Morávka, Lichnov – Vrbno, Město Albrechtice – Brantice, Slezské Rudoltice - Světlá Hora, Osoblaha - Nové Heřminovy.

3. kolo – sobota 21. srpna v 17.00
Nové Heřminovy – Karlovice, Světlá Hora – Osoblaha, Brantice - Slezské Rudoltice, Vrbno pod Pradědem – Město Albrechtice, Malá Morávka – Lichnov, Třemešná - Slavoj - SM „B“, Zátor - Stará Ves.

4. kolo – sobota 28. srpna v 17.00
Karlovice - Stará Ves, Slavoj-SM „B“ - Zátor, Lichnov – Třemešná, Město Albrechtice - Malá Morávka, Slezské Rudoltice – Vrbno pod Pradědem, Osoblaha – Brantice, Nové Heřminovy - Světlá Hora.

5. kolo – sobota 4. září v 17.00
Světlá Hora - Karlovice, Brantice - Nové Heřminovy, Vrbno pod Pradědem - Osoblaha, Malá Morávka - Slezské Rudoltice, Zátor - Lichnov, Stará Ves - Slavoj -“B“.
Neděle 5. září v 17.00
Třemešná „A“ - Město Albrechtice

6. kolo – sobota 11. září v 16.30
Karlovice - Slavoj-SM „B“, Lichnov - Stará Ves, Město Albrechtice - Zátor, Slezské Rudoltice - Třemešná, Osoblaha - Malá Morávka, Nové Heřminovy - Vrbno pod Pradědem, Světlá Hora Brantice.

7. kolo – sobota 18. září v 16.30
Brantice - Karlovice, Vrbno pod Pradědem - Světlá Hora, Malá Morávka - Nové Heřminovy, Třemešná - Osoblaha, Zátor - Slezské Rudoltice, Stará Ves – Město Albrechtice, Slavoj-SM „B“ - Lichnov.

8. kolo – sobota 25. září v 16.30
Karlovice – Lichnov, Město Albrechtice - Slavoj - SM „B“, Slezské Rudoltice - Stará Ves, Osoblaha – Zátor, Nové Heřminovy – Třemešná, Světlá Hora - Malá Morávka, Brantice – Vrbno.

1. kolo – úterý 28. září v 16.30
Osoblaha – Karlovice, Nové Heřminovy - Slezské Rudoltice, Světlá Hora – Město Albrechtice, Brantice – Lichnov, Vrbno pod Pradědem - Slavoj - SM „B“, Malá Morávka - Stará Ves, Třemešná – Zátor.

9. kolo – sobota 2. října v 16.00
Vrbno pod Pradědem – Karlovice, Malá Morávka – Brantice, Třemešná „A“ - Světlá Hora, Zátor - Nové Heřminovy, Stará Ves - Osoblaha, Slavoj-SM „B“ - Slezské Rudoltice, Lichnov - Město Albrechtice.

10. kolo – sobota 9. října v 15.30
Karlovice - Město Albrechtice, Slezské Rudoltice - Lichnov, Osoblaha - Slavoj - SM „B“, Nové Heřminovy - Stará Ves, Světlá Hora – Zátor, Brantice - Třemešná, Vrbno pod Pradědem - Malá Morávka.

11. kolo – sobota 16. října v 15.30
Malá Morávka – Karlovice, Třemešná – Vrbno pod Pradědem, Zátor – Brantice, Stará Ves - Světlá Hora, Slavoj-SM „B“ - Nové Heřminovy, Lichnov – Osoblaha, Město Albrechtice - Slezské Rudoltice.

12. kolo – sobota 23. října v 15.00
Karlovice - Slezské Rudoltice, Osoblaha – Město Albrechtice, Nové Heřminovy – Lichnov, Světlá Hora - Slavoj-SM „B“, Brantice - Stará Ves, Vrbno pod Pradědem – Zátor, Malá Morávka – Třemešná.

13. kolo – sobota 30. října ve 14.00
Třemešná – Karlovice, Zátor - Malá Morávka, Stará Ves – Vrbno, Slavoj-SM „B“ – Brantice, Lichnov - Světlá Hora, Město Albrechtice - N. Heřminovy, Slezské Rudoltice – Osoblaha.