Okresní přebor dorostu

1. kolo – sobota 25. srpna
H. Benešov – Kr. Loučky (NE 26.8.2012 v 15,00), Jindřichov – Chomýž (NE 26.8.2012 ve 12.45), Zátor – Sv. Hora (14.30)

6. kolo – sobota 1. září
Kr. Loučky – H. Benešov (10.00), Chomýž – Jindřichov (14.00), Sv. Hora – Zátor (14.15)

7. kolo – sobota 8. září
Sv. Hora – Kr. Loučky (13.45), Zátor – Chomýž (14.00), Jindřichov – H. Benešov (NE 9.9.2012 ve 12.45)

2. kolo – sobota 15. září
Kr. Loučky – Sv. Hora (9.30), Chomýž – Zátor (13.30), H. Benešov – Jindřichov (NE 16.9.2012 v 15.00)

3. kolo – sobota 22. září
Jindřichov – Kr. Loučky (NE 23.9.2012 ve 12.45), Zátor – H. Benešov (13.30), Sv. Hora – Chomýž (13.15)

5. kolo – sobota 29. září
Zátor – Kr. Loučky (13.30), Sv. Hora – Jindřichov (13.15), Chomýž – H. Benešov (13.00)

10. kolo – sobota 6. října
Kr. Loučky – Zátor (12.00), Jindřichov – Sv. Hora (NE 7.10.2012 ve 12:45), H. Benešov – Chomýž (NE 7.10.2012 v 15.00)

4. kolo – sobota 13. října
Kr. Loučky – Chomýž (8.30), H. Benešov – Sv. Hora (NE 14.10.2012 v 15.00), Jindřichov – Zátor (NE 14.10.2012 ve 12.45)

9. kolo – sobota 20. října
Chomýž – Kr. Loučky (12.00), Sv. Hora – H. Benešov (12.15), Zátor – Jindřichov (12.30)

8. kolo – sobota 27. října
Kr. Loučky – Jindřichov (8.00), H. Benešov – Zátor (NE 28.10.2012 v 15.00), Chomýž – Sv. Hora (12.00)

Okresní přebor žáci (10+1)

3. kolo – sobota 25. srpna
Chomýž – Juventus „A" (12.00), Lichnov – Holčovice (15.00), Zátor – Bohušov (12.00)

4. kolo – sobota 1. září
Juventus „A" – Bohušov (NE 2.9.2012 ve 14.00 hřiště Rázová), Holčovice – Zátor (15.00), Chomýž – Lichnov (12.00)

5. kolo – sobota 8. září
Lichnov – Juventus „A" (14.30), Zátor – Chomýž (11.30), Bohušov – Holčovice (14.30)

10. kolo – sobota 15. září
Juventus „A" – Lichnov (NE 16.9.2012 ve 14.00 hřiště Razová), Chomýž – Zátor (11.30), Holčovice – Bohušov (14.30)

6. kolo – sobota 22. září
Juventus „A" – Holčovice (NE 23.9.2012 ve 14.00 hřiště Razová), Bohušov – Chomýž (14.00), Zátor – Lichnov (11.00)

7. kolo – sobota 29. září
Zátor – Juventus „A" (11.00), Lichnov – Bohušov (14.00), Chomýž – Holčovice (11.00)

2. kolo – sobota 6. října
Juventus „A" – Zátor (NE 7.10.2012 ve 14.00 hřiště Razová), Bohušov – Lichnov (13.30), Holčovice – Chomýž (13.30)

1. kolo – sobota 13. října
Holčovice – Juventus „A" (13.30), Chomýž – Bohušov (10.30), Lichnov – Zátor (13.30)

8. kolo – sobota 20. října
Juventus „A" – Chomýž (NE 21.10.2012 ve 14.00 hřiště Razová), Holčovice – Lichnov (13.00), Bohušov – Zátor (13.00)

9. kolo – sobota 27. října
Bohušov – Juventus „A" (13.00), Zátor – Holčovice (10.00), Lichnov – Chomýž (13.00)

Okresní soutěž žáci (7+1)

3. kolo – sobota 25. srpna
Osoblaha – Třemešná (15.15), Juventus „B" – Úvalno (14.30, hřiště Široká Niva), Hor. Benešov – Sv. Hora (14.00), Jindřichov – Brantice (15.15), Sl. Rudoltice – Karlovice (15.00)

4. kolo – sobota 1. září
Třemešná – Karlovice (14.30), Brantice – Sl. Rudoltice (15.00), Sv. Hora – Jindřichov (13.00), Úvalno – Hor. Benešov (14.00), Osoblaha – Juventus „B" (15.15)

5. kolo – sobota 8. září
Juventus „B" – Třemešná (14.00, hřiště Široká Niva), Hor. Benešov – Osoblaha (13.30), Jindřichov – Úvalno (14.45). Sl. Rudoltice – Sv. Hora (14.30). Karlovice – Brantice (14.15)

6. kolo – sobota 15. září
Třemešná – Brantice (14.00), Sv. Hora – Karlovice (14.45), Úvalno – Sl. Rudoltice (13.30), Osoblaha – Jindřichov (14.45), Juventus „B" – Hor. Benešov (14:00 hřiště Široká Niva)

7. kolo – sobota 22. září
Hor. Benešov – Třemešná (13.00), Jindřichov – Juventus „B" (14.15), Sl. Rudoltice – Osoblaha (14.00), Karlovice – Úvalno (13.45), Brantice – Sv. Hora (14.00)

8. kolo – sobota 29. září
Třemešná – Sv. Hora (13.30), Úvalno – Brantice (13.00), Osoblaha – Karlovice (14.15), Juventus „B" – Sl. Rudoltice (13.30, hřiště Široká Niva), Hor. Benešov – Jindřichov (13.00)

9. kolo – sobota 6. října
Jindřichov – Třemešná (13.45), Sl. Rudoltice – Hor. Benešov (13.30), Karlovice – Juventus „B" (13.15), Brantice – Osoblaha (13.30), Sv. Hora – Úvalno (11.30)

1. kolo – sobota 13. října
Úvalno – Třemešná (12.30), Osoblaha – Sv. Hora (13.45), Juventus „B" – Brantice (13.00, hřiště Široká Niva), Hor. Benešov – Karlovice (12.30), Jindřichov – Sl. Rudoltice (13.45)

2. kolo – sobota 20. října
Třemešná – Sl. Rudoltice (12.30), Karlovice – Jindřichov (12.45), Brantice – Hor. Benešov (13.00), Sv. Hora – Juventus „B" (11.00), Úvalno – Osoblaha (12.00)