Mužstvo ve složení Ondra Kubes, Stanislav Sudek, Jan Kolísek, Radek Sacký, David Hleba, Kamil Wilczek, Patrik Baranek, Jan Hrabovský, Ondřej Novák, Jakub Hudeček, Samuel Barteska, Rostislav Klech, Jan Žatka, Martin Buček, Michal Fabián, Erik Kotlár a Michal Motůz hned od úvodního utkání turnaje s Opavou naznačilo své ambice. Úvodní zápas přinesl větší aktivitu bruntálských hráčů, kteří brankami Sackého a Kolíska zvítězili poměrem 2:0.

Ve druhém utkání kvalitního turnaje nastoupil výběr OFS (Okresní fotbalový svaz) Bruntál proti na turnaji dobře hrající Ostravě. Reprezentace bruntálského a krnovského regionu měla po celé utkání převahu, ale dva slepené inkasované góly v úvodu zápasu rozhodly o porážce 1:2, když v závěru zápasu korigoval Klech.

Ve třetím utkání turnaje nastoupil OFS Bruntál proti favoritovi turnaje OFS Nový Jičín. Ve výborném utkání měly šance obě reprezentace, ale vedení se ujal Nový Jičín. Bruntálští v závěru utkání bojovali a dočkali se zasloužené odměny v podobě vyrovnávací branky z kopačky Bartesky.

Vyrovnaný turnaj gradoval a v předposledním utkání na turnaji hrál výběr OFS Bruntál proti Karviné. Zápas přinesl převahu bruntálského okresu a na jeho konci, po gólech Sackého a Nováka, zasloužené vítězství v poměru 2:0, které udržovalo naději na vítězství v celém turnaji a postup do republikového kola. Reprezentace OFS Bruntál k tomu potřebovala porazit ve svém posledním vystoupení OFS Frýdek – Místek a ještě čekat, zda se podaří výběru OFS Opava uspět proti favorizovanému Novému Jičínu.

Bruntálský výběr v posledním utkání nezklamal a ujal se vedení brankou Klecha. Zápas dramaticky pokračoval a bojovný Frýdek – Místek dokázal necelé dvě minuty před koncem vyrovnat. Naděje na vítězství v turnaji a případný postup pomalu umírala, ale výběr OFS Bruntál prokázal výborné kvality a morální sílu a necelou minutu před koncem rozhodl o svém vítězství brankou Sackého.

Rozluštění postupové hádanky celého turnaje muselo přinést až poslední utkání celého turnaje mezi Opavou a Novým Jičínem. Opava se zlepšovala zápas od zápasu a prokázala to i v posledním utkání, kde se ujala vedení. Nový Jičín potřeboval alespoň bod a v závěru utkání se mu vyrovnáním přiblížil.

Opavští ale bojovali o druhé místo a necelou minutu před koncem zápasu rozhodli gólem z penalty. Opava si tak zajistila druhou příčku a zároveň pomohla Bruntalákům k vítězství v turnaji a postupu do republikového kola, kde se utkají na jaře s OFS Zlín na jeho půdě. Skvělé vystoupení reprezentace okresu Bruntál podtrhlo i vyhlášení nejlepšího brankáře, kterým se stal Ondra Kubes.

Výsledky:
Karviná – Ostrava 0:4, Frýdek-Místek – Nový Jičín 0:0, Opava – Bruntál 0:2, Nový Jičín – Ostrava 3:0, Ostrava – Bruntál 2:1, Bruntál – Nový Jičín 1:1, Karviná – Nový Jičín 0:2, Bruntál – Karviná 2:0, Frýdek-Místek – Bruntál 1:2, Opava – Nový Jičín 2:1, Karviná – Frýdek-Místek 2:0, Karviná – Opava 1:0, Frýdek-Místek – Opava 1:2, Ostrava – Frýdek-Místek 1:3, Opava – Ostrava 3:0.