Skóre se na hájeckém hřišti mohlo poprvé měnit už ve čtvrté minutě. Martin Sabó si narazil s Markem Burianem a po ráně prvně zmíněného byla orazítkována tyč. Nedlouho poté se ke střele z dobrých dvaceti metrů odhodlal Adam Ondra.

Jeho projektil ovšem mířil těsně vedle. Třetí krnovskou tutovku měl Marek Havlíček, ale ani jemu se nepovedlo brankáře Háje překonat. „Bohužel, neproměňování šancí je naše celosezónní bolest. Po první půli jsme mohli vést 3:0 a bylo by hotovo,“ komentoval sportovní manažer Krnova a asistent trenéra áčka Gustav Santarius mladší.

Ukazatele skóre se poprvé měnily v průběhu sedmašedesáté minuty. Střídající Dao vlétl do šestnácky Krnova, gólman Jakub Řeháček ho fauloval a hájecký kapitán Petr Konvička penaltu proměnil. Hosté se ovšem nevzdávali. Jakub Hrubý sice samostatný nájezd na soupeřova brankáře nedotáhl do gólového konce, avšak dvě minuty před začátkem nastavení našel Bruno Rys na zadní tyči Miroslava Daříčka, který vyrovnal na konečných 1:1.

„Všichni hráči určitě zaslouží pochvalu, protože podali velmi dobrý výkon. V závěru jsme chtěli vyrovnat, a proto došlo k posunu Miroslava Daříčka z postu stopera na hrot,“ vysvětloval skvělý tah trenéra Gustav Santarius mladší.

Háj ve Slezsku – Krnov 1:1 (0:0)
Branky: 67. z pen. Konvička – 88. Daříček. Rozhodčí: Čecháček – Šabacký, Tabášek. ŽK: Vyležík, Konvička, Trupl – Burian. Diváci: 150.
Krnov: Řeháček – Pella (75. Carbol), Ostrák, Daříček, Mrukvia – Sabó, Bartoníček, Havlíček, Burian, Hrubý (81. Rys) – A. Ondra (34. Moravec). Trenér: Ladislav Bártek.