Hned v sobotu mohou příznivci rýmařovské Jiskry navštívit důležité utkání svého týmu, který v boji o udržení krajského přeboru přivítá od 16.30 hodin celek Petřkovic.

Zajímavá utkání přinese I. B třída, kde Krásné Loučky přivítají albrechtické Avízo a v boji o udržení I. B třídy bude pokračovat Horní Benešov, který přivítá v okresním derby Chomýž. Šlágr kola okresního přeboru se odehraje ve Světlé Hoře, kam zavítá lídr tabulky z Jindřichova.

V neděli bude zcela určitě největším tahákem boj krnovských fotbalistů o záchranu v divizní soutěži. Krnovští po úspěšných výsledcích v Prostějově a Havířově přivítají na svém hřišti vedoucí tým divize z Orlové.

Také další nedělní fotbalový program přinese zajímavá utkání a fotbaloví nadšenci mají z čeho vybírat.

Sobota 12. května

Krajský přebor
Jiskra Rýmařov - Odra Petřkovice (16.30)

I. B třída
Krásné Loučky - Město Albrechtice (16.30), Břidličná - Chuchelná (16.30), Horní Benešov - Chomýž (16.30)

Okresní přebor
Slezské Rudoltice - Třemešná (16.30), Malá Morávka - Osoblaha (16.30), Stará Ves - Vrbno (16.30), Světlá Hora - Jindřichov (16.30), Brantice - Karlovice (16.30), Lichnov - Slavoj SM B (16.30)

III. třída
Horní Město - Slezské Pavlovice (16.30), Holčovice - Vysoká (16.30), Zátor - Hošťálkovy (16.30), Dvorce - Široká Niva (16.30), Razová - Lomnice (16.30), Jamartice - Moravskoslezský Kočov (16.30)

IV. třída, skupina A
Heřmanovice - Třemešná B (16.30), Bohušov - Jindřichov B (16.30), Krásné Loučky B - Liptaň (13.15)

IV. třída skupina B
Dětřichov - Horní Benešov B (16.30), Velká Štáhle - Svobodné Heřmanice (16.30), Leskovec - Ryžoviště (16.30)

Krajská soutěž dorost
Rýmařov - Hrabová (13.30)

Okresní přebor dorost
Úvalno - Horní Benešov (13.30), Zátor - Nové Heřminovy (14.00), Světlá Hora - Chomýž (13.45)

Krajská soutěž žáci
Břidličná - Poruba (10.00 starší a 11.45 mladší), Olympia Bruntál - Kravaře (10.00 starší a 11.45 mladší), Krnov - Darkovičky (10.00 starší a 11.45 mladší)

Okresní přebor sk. A žáci
Zátor - Jindřichov (12.15), Slezské Rudoltice - Karlovice (14.45), Lichnov - Chomýž (14.30)

Okresní přebor sk. B žáci
Horní Benešov - Třemešná (13.30), Juventus A - Úvalno (12.00, hřiště Razová)

Okresní přebor starší přípravka (7+1)
Brantice - Slavoj A (14.30), Rýmařov - Chomýž (9.30)

Okresní přebor starší přípravka (5+1)
Horní Benešov - Juventus C (9.00)

Okresní přebor mladší přípravka (7+1)
Horní Benešov A - Horní Benešov B (10.00), Juventus E - Krnov C (11.00, hřiště SPŠ Bruntál)

NEAFO Standart
9.00 Jiskra - AJ Notor Team, 10.30 FC United - PP Team, 12.00 SK Pohoda - FC Gold Street, 13.30 FC Rangers - AC Zorras de Purpuras

Neděle 13. května

Divize
FK Krnov - Slavia Orlová (16.30)

I. B třída
Olympia Bruntál - Dolní Moravice (14.30)

Okresní přebor
Břidličná B - Nové Heřminovy (15.00)

IV. třída, skupina A
Město Albrechtice B - Janov (15.00)

IV. třída, skupina B
Malá Morávka B - Milotice (14.00)

Divize dorost
Krnov - FCV Přerov (12.15 mladší a 14.15 starší)

Krajská soutěž dorost
Vrbno - Slavoj Bruntál (10.00), Olympia Bruntál - Bílovec (11.30)

Krajský přebor žáci
Rýmařov - Ostrava-Jih (9.00 starší a 10.45 mladší)

Okresní přebor sk. B žáci
Světlá Hora - Juventus B (11.30)

Okresní přebor starší přípravka (7+1)
Olympia Bruntál - Vrbno (10.00, hřiště Moravskoslezský Kočov), Světlá Hora - Karlovice (10.00), Břidličná - Slavoj Bruntál (10.00)

Okresní přebor starší přípravka (5+1)
Krnov A - Juventus B (10.30), Město Albrechtice - Krnov B (13.30)

NEAFO Senior
9.00 Milotice - Chomýž, 11.00 Třemešná - SL Lom, 12.15 Břidličná - Pendolíno, 13.30 FCF Kelta - Horní Benešov, 14.45 Jiskra - FC Karla