Dobře připraveného a kvalitně obsazeného turnaje se zúčastnilo celkem deset družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Malí fotbalisté Slavoje měli za soupeře ve skupině týmy FC Vítkovice, SFC Opava, MFK Karviná a slovenský Juventus Žilina.

V prvních dvou zápasech prohrály bruntálské naděje s Vítkovicemi 2:3 a Opavou 0:2. Porážku 0:5 zaznamenal Slavoj i ve třetím duelu s Karvinou.

Remíza 1:1 se slovenskou Žilinou znamenala pro bruntálský kolektiv čtvrté místo ve skupině a kvalifikaci do utkání o konečné sedmé až osmé místo na turnaji. V něm svedli bruntálští mladí fotbalisté v sestavě Flekač, Pawlita, Duhajský, Svoboda, Liščák, Zapletal, Hanák, Lukaš a Nguen vyrovnaný souboj s týmem Frýdku – Místku, kterému ale nakonec podlehli nejtěsnějším poměrem 0:1 a odvezli si z bíloveckého turnaje kromě cenných zkušeností i konečné osmé místo.

Pochvalu za výkon a herní projev v turnaji zaslouží celý bruntálský kolektiv, v jehož dresu se střelecky prosadil Pawlita, který vstřelil všechny góly Slavoje. Vítězem turnaje se stala Sigma Olomouc, která ve finále přehrála Vítkovice.

Pořadí:

1. Olomouc
2. Vítkovice
3. Opava
4. Polanka
5. Karviná
6. Hlučín
7. F. Místek
8. Slavoj Bruntál
9. Bílovec
10. Juventus Žilina