Družstvo Slavoje bylo z důvodu nemocí oslabeno hned o pět hráčů a do Žimrovic cestovalo se skromnými ambicemi na úspěch v sestavě Fiala, Snokrot, Hanák, Rožnovský, Budi, Nguyen, Duhajský, Vavruša, Flekač a Blatný. V prvním turnajovém utkání s okresním rivalem FK Krnov měl Slavoj vítězství na dosah, ale díky dvěma chybám v obraně nakonec podlehl po vyrovnaném boji těsně v poměru 1:2.

V dalším utkání se bruntálští hráči vytáhli a po bojovném výkonu dokázali porazit zdatnou Slavii Opava výsledkem 2:0. Ve třetím zápase čekal na kolektiv Slavoje pozdější vítěz celého turnaje, tým Hradce nad Moravicí. Naděje Slavoje svému vyspělému soupeři vzdorovaly, ale konečnou porážku v poměru 1:4 neodvrátili. Čtvrtý zápas na turnaji sehráli Bruntálští s výborně hrajícím domácím družstvem SFC Opava A. Opavští potvrdili své ambice a svého soupeře rozebrali. Porážka Slavoje 0:4 to jen potvrdila.

Vydařený turnaj pokračoval po polední přestávce svou druhou polovinou. Hráči Slavoje i přes utržené porážky nesložili zbraně a dále bojovali o dobré výsledky. Zápas se Slezským FC Opava B ještě nadějím Slavoje nevyšel a podlehly 0:4. V dalším utkání si Slavoj napravil chuť a zaslouženě porazil Frýdek-Místek 3:1. Nejlepší zápas turnaje sehrál Slavoj v předposledním klání s týmem Baník Ostrava B. Bruntálští ustáli úvodní tlak soupeře a po výborné kombinaci vstřelili Baníku vedoucí gól. Dalším průběhu Ostravští marně dobývali branku Slavoje, který po nadšeném výkonu dovedl utkání k nejtěsnějšímu vítězství 1:0 a vzal soupeři šanci na medailové umístění.

Na samý závěr turnaje čekal na Slavoj první tým Baníku Ostrava. Bruntálští hráči se snažili houževnatého a kvalitního soupeře překvapit. Baník měl ale navrch a Slavoj se s turnajem rozloučil porážkou 0:4. V celkovém pořadí kvalitního turnaje se Slavoj umístil uprostřed tabulky na pěkném pátém místě a odvezl si další cenné zkušenosti do fotbalové činnosti.

Konečné pořadí turnaje: 1. Hradec nad Moravicí, 2. SFC Opava A, 3. Baník Ostrava A, 4. SFC Opava B, 5. FC Slavoj Bruntál, 6. Baník Ostrava B, 7. FK Krnov, 8. Frýdek-Místek, 9. Slavia Opava.