Tým pod vedením Martina Bílka v sestavě Zapletal Tomáš, Svoboda Martin, Chudý Lukáš, Bělunek Antonín, Knapp Vítězslav, Hájek Michal, Ďurika Michal, Hanel Michal a Chytil Jan si vedl v průběhu celého turnaje velmi dobře a po skončení si odvezl z kvalitní konkurence pěkné třetí místo.

O vítězství si to rozdaly celky Holešova a Brna-Líšně. Boj byl také o další pořadí, kde o umístění na čtvrtém až osmém místě rozhodovala minitabulka.

Olympia sehrála v prvním duelu souboj s Čelechovicemi na Hané, a když se ani jeden z týmů neprosadil střelecky, tak utkání skončilo bezbrankovou remízou. Střelecky se nedařilo Olympii ani ve druhém zápase proti BrnuLíšni, které podlehla nejtěsnějším poměrem 0:1.

Ve třetím utkání se Šumperkem se již bruntálský kolektiv chytil a po gólech Chudého, Hanela a Zapletala zvítězil 3:1. Vyrovnaný boj svedla Olympia s HFK Olomouc, ale branka Chudého neodvrátila porážku 1:2. Další vyrovnané utkání sehrála Olympia s pozdějším vítězem SFK Holešov. Na dvě branky Holešova ale odpověděl bruntálský celek jen brankou Hanela a připsal si porážku 1:2.

V závěrečných dvou zápasech vydařeného turnaje ve Šternberku již bruntálský tým nezaváhal. Nejprve porazil dvěma góly Svobody a jedním Ďuriky mužstvo Chvalkovic a poté se rozloučil s turnajem shodnou výhrou 3:0 nad domácím družstvem FK Šternberk, když se o góly postarali Hanel, Chudý a Ďurika.