Hrálo se opět v pěti hráčích v poli a brankáře, a utkání bylo rozděleno na tři dvacetiminutové třetiny. Od počátku to bylo vyrovnané střetnutí. Hrálo se nahoru, dolů a nebyla nouze o spoustu brankových příležitostí na obou stranách.

Hosté z Vítkovic se hned ve druhé minutě ujali vedení a o tři minuty později si jej pojistili druhým gólem. Jenže na odpověď stačila domácím jediná, a to sedmá minuta. Krnovákům se povedlo dvěma rychlými brankami vyrovnat a navýšit ještě o dvě branky. Hosté se však opět dostali na kontakt, 4:3.

V prostřední části byli zase střelecky úspěšnější Vítkovičtí, kteří skórovali dvakrát. A když Krnov přidal taky jeden gól, šlo se do rozhodujícího závěrečného dějství za nerozhodného stavu 5:5.

Poslední třetina začala pro domácí nadějně. Kolbasa vstřeli hned ve druhé minutě vedoucí gól. Jenomže Vítkovice už za dvě minuty vyrovnali a čekala se dramatická koncovka. V té se oba celky předbíhaly ve vytváření gólových šancí, ale také v jejich neproměňování. Také proto skončil duel zaslouženou remízou 6:6.

„Kluci narazili po delší době na vyrovnaného soupeře a hra je evidentně hrozně bavila," vykládala jedna z maminek malých krnovských nadějí Andrea Šírová a pokračovala: „V závěru to byly hrozné nervy, ale kluci nakonec remízu udrželi," usmívala se.

FK Krnov A - MFK Vítkovice 6:6 (4:3, 1:2, 1:1)
Branky Krnova: Psotka 2, Říha, Michálek, Hrdlička, Kolbasa
FK Krnov A (2002): Vojtěch Šír - Kryštof Horáček, Zdeněk Říha, Ondřej Psotka, Robin Vojtěšek, Tomáš Kolbasa, Bronislava Hofmanová, Petr Hrdlička, Daniel Michálek