Jiskra přijela do Vsetína pro tři body. „Je tam veliké hřiště, což svědčí naší kombinační hře. Chtěli jsme hrát aktivně a patnáct minut se nám to i dařilo," povídal kouč Rýmařova Milan Furik. Hosté si dokonce vytvořili stoprocentní střeleckou šanci, jenže ji neproměnili a ke slovu se dostali Valaši.

„Dali nám lekci z produktivity. Z prvních čtyř střel dali tři góly," kroutil hlavou trenér. Nejprve hosté prohráli hlavičkový souboj, míč se dostal k volnému Surovcovi a ten věděl, jak na Kameníka. O šest minut později přišla chyba v rozehrávce a bylo to 2:0.

V osmadvacáté minutě pak stopeři prohráli souboj o balón a domácí vedli o tři branky. Ve třiatřicáté minutě ale zahráli Vsetínští v šestnáctce rukou a Šupák z penalty snížil. „Defenziva si vybrala slabší den. Oni hráli důrazně, jednoduše na brejky," podotkl Furik.

Do druhé půle opět vstoupila Jiskra aktivně. Jenže v padesáté minutě udělala zase chybu vzadu a bylo to opět o tři branky. „Ale herně jsme tom byli pořád dobře, dařila se kombinace, jen jsme nedávali góly. Potom už ale Vsetín začal odcházet fyzicky," uváděl Milan Furik.

V padesáté šesté minutě si vyměnil Tomáš Němec míč s Krčmaříkem a trefil šibenici. Za čtyři minuty trefil Krčmařík ze standardky zeď, míč změnil směr a zapadl do sítě Vsetína potřetí. „To už chlapi zase začali věřit, že ten zápas není ztracený, cítili, že na to pořád mají," poznamenal rýmařovský kouč.

Šest minut před koncem přišel vyrovnávací gól. Ve skrumáži se nejlépe orientoval Horák a patičkou skóroval. „Bylo to vyústění toho našeho tlaku," říkal Milan Furik a pokračoval: „Vzhledem k vývoji ten bod bereme. Vsetín bojuje o záchranu, věděli jsme, že do toho půjdou na sto procent. Naplnili jsme normu a dali zase čtyři góly, ale defenziva si vybrala slabší den."

Vsetín - Rýmařov 4:4 (3:1)
Branky: 15. Surovec, 21. Valigůra, 28. Mydlář, 50. Valigůra - 33. Šupák (penalta), 56. Tomáš Němec, 60. Krčmařík, 84. Horák
Rýmařov: Kameník - Horák, Hoza, Krejčí, Tomáš Němec - Krčmařík (83. Lesák), Michal Furik, Jiří Furik, Radek Němec - Šupák (88. Vajdik), Ondruška. Trenér: M. Furik