Sobota 20. října

I.B třída sk.A – muži (15.00): Dolní Moravice – Dolní Benešov B (Kotala, Špičák, Prázdný), Chomýž – Krásné Loučky (Birdač, Koraba, OFS), Jindřichov – Světlá Hora (Sedlák, Macík, Richtár).

Okresní přebor – muži (15.00): Město Albrechtice B – Staré Město B (Rábek), Úvalno – Horní Benešov (Kantor), Široká Niva – Brantice (Jedlička ml.), Hošťálkovy – Slezské Rudoltice (Višňovský), Stará Ves – Karlovice ( Přecechtěl, Čechák, Jiruš).

III. třída sk.A– muži (15.00): Heřmanovice – Zátor (Robenek), Holčovice – Bohušov (Špalek), Janov – Vysoká (Radoň), Lichnov – Slezské Pavlovice (Kubját), Liptaň – Vrbno B (Řežucha), Rusín – Osoblaha (Eftimiadis).

III. třída sk. B– muži (15.00): Svobodné Heřmanice – Razová (Yeghiazaryan), Velká Štáhle – Ryžoviště (Havlas), Leskovec – Jamartice (Zapletal), Horní Město – Lomnice (Entl), Dětřichov – Malá Morávka (Kapusniak), Milotice – Moravský Kočov (Ševčík), Nové Heřminovy – Dvorce (Klein).

Krajská soutěž – dorost: Horní Benešov – Kravaře (12.45, Pella).

Okresní přebor – dorost: Chomýž – Zátor (12.30, OFS), Lichnov – Břidličná (12.45, Kubját).

Divize– žáci: Rýmařov – Zábřeh (10.00, 11.45, Kypús, Chlebovský, Zelník).

Krajská soutěž – žáci: Olympia Bruntál – Krnov (10.00, 11:45, Kotala).

Okresní přebor sk.A – žáci: Chomýž – Zátor (10:45, OFS), Lichnov – Brantice (11.00, Kubját), Osoblaha – Bohušov (13.15, bez obsazení), Holčovice – Krásné Loučky (13:00, Špalek), Město Albrechtice – Slezské Rudoltice (12:45, Rábek).

Okresní přebor sk.B– žáci: Nové Heřminovy – Milotice (13.00, Klein).

Neafo Standard: 9.00 SK Pohoda - FC Strojosvit, 11.00 FC Karla - FCF Kelta, 12.30 Jiskra - FC Rangers, 14.00 FC K.M.K. - FC Špica, 15.30 Družba United - SKBaník

Neděle 21. října

Moravskoslezská liga – ženy: TJ Krnov – Veřovice (14.30, Picmaus,MSKFS).

Krajský přebor – muži: FK Krnov – Oldřišov (15.30, Brezovský, Priesol, Chlebovský).

Okresní přebor – muži (14:30): Olympia Bruntál – Třemešná (Birdač, Havlas, Jiruš), Jindřichov B – Vrbno A (Špalek, Eftimiadis, Radoň).

Divize – dorost: FK Krnov – Zábřeh (Priesol, MSKFS).

Krajská soutěž – dorost: Rýmařov – Město Albrechtice (10.00, Jedlička ml.).

Okresní přebor – dorost (10.00): Osoblaha – Malá Morávka (Řežucha), Karlovice – Vrbno (Byrtus), Olympia Bruntál – Krásné Loučky (12:15, Jiruš), Úvalno – Třemešná (OFS),

Krajský přebor – přípravka: Rýmařov – Tatran Litovel (14:00, Prázdný, Zapletal).

Neafo Senior: 9.00 Uni – Opava, 11.00 SK Lom – H. Benešov, 12.15 FCF Kelta – SVPP, 13.30 Brantice – Chomýž, 14.45 H. Benešov – Třemešná.