Sobota 2. října

I. B třída - muži
Úvalno – Krásné Loučky (16.00), Horní Benešov – Dolní Moravice (16.00), Chomýž – Jindřichov (16.00).
OP – muži
Vrbno - Karlovice (16.00), Malá Morávka - Brantice (16.00), Třemešná – Světlá Hora (16.00), Zátor - Nové Heřminovy (16.00), Stará Ves - Osoblaha (16.00), Slavoj Bruntál-SM „B“ - Slezské Rudoltice (16.00), Lichnov – Město Albrechtice (16.00).
III.třída – muži
Holčovice - Vysoká (16.00), Hošťálkovy - Široká Niva (16.00), Jamartice - Lomnice (16.00), Velká Štáhle - Horní Město (16.00), Moravskoslezský Kočov - Razová (16.00).
IV. třída sk. „A“ – muži
Liptaň - Vrbno „B“ (16.00), Heřmanovice - Janov (16.00), AVÍZO „B“ - Sl. Pavlovice (15:00).
IV. třída sk. „B“ – muži
Ryžoviště - Horní Benešov „B“ (16.00), Milotice - Svobodné Heřmanice (16.00), Leskovec - Dětřichov (16.00).
KP – dorost
FC Slavoj Bruntál – Fotbal Třinec (10.00 starší a 12.15 mladší)
OP – dorost
Úvalno - Krásné Loučky (13.00), Zátor - Nové Heřminovy (13.45), Chomýž - Osoblaha (13.00).
KP – žáci
Rýmařov – Nový Jičín (9.00 starší a 10.45 mladší)
KS – žáci
Vrbno – Město Albrechtice (10.00 starší a 11.45 mladší).
OP sk. A – žáci
Chomýž - Holčovice (11.00), Třemešná – Slezské Rudoltice (13.30), Osoblaha - Jindřichov (14.00).
OP sk. B – žáci
Lichnov – Horní Benešov (14.00), Zátor – Světlá Hora (12.00), Milotice - Karlovice (14.15), Razová - Břidličná (14.15).
OP – starší přípravka
Chomýž - Sv. Hora (9.30), Horní Benešov – Město Albrechtice (9.00).
OP - mladší přípravka
Vrbno – Slavoj Bruntál (13.30), Horní Benešov - Rýmařov (10.00).

Hokej
KP – muži
HK Krnov – Horní Benešov (17.00).

Neděle 3. října

KP – muži
FK Krnov – Háj ve Slezsku (16.00).
I. A třída – muži
Slavoj Bruntál – Šilheřovice (16:00)
III.třída – muži
Jindrichov „B“ - Břidličná „B“ (14.30).
IV. třída sk. „A“ – muži
Třemešná „B“ - Rusín (14.00), Město Albrechtice „B“ - Slezské Pavlovice (15.00).
IV. třída sk. „B“ – muži
Malá Morávka „B“ - Dvorce (14.00),
KS – dorost
Olympia Bruntál – Vávrovice (10.00), Vrbno – Stará Bělá (10.00).
OP – dorost
H. Benešov - Sv. Hora (13:45)
OP – starší přípravka
Krnov „B“ - Juventus Bruntál „B“ (9.00), Juventus Bruntál „A“ - Břidličná (16.00, hřiště Široká Niva).
OP – mladší přípravka
Zátor - Juventus „D“ (10.00), Břidličná - FK Krnov „C“ (13.30).