Sobota 25. září

Divize – ženy
Olympia Bruntál – Dobratice (14.00)
I. B třída - muži
Jindřichov – Chuchelná (16.30), Břidličná – Horní Benešov (16.30), Dolní Moravice – Stěbořice (16.30), Krásné Loučky – Zlatníky (16.30).
OP – muži
Karlovice - Lichnov (16.30), Město Albrechtice - Slavoj-SM „B“ (16.30), Slezské Rudoltice - Stará Ves (16.30), Osoblaha - Zátor (16.30), Nové Heřminovy - Třemešná (16.30), Světlá Hora - Malá Morávka (16.30), Brantice - Vrbno (16.30).
III. třída – muži
Vysoká - Jindřichov „B“ (16.30), Razová - Velká Štáhle (16.30), Horní Město - Jamartice (16.30), Lomnice - Hošťálkovy (16.30), Široká Niva - Holčovice (16.30).
IV. třída sk. A – muži
Slezské Pavlovice - Třemešná „B“ (16.30), Heřmanovice - Rusín (16.30), Janov - Vrbno „B“ (16.30).
IV. třída sk. B – muži
Leskovec - Ryžoviště (16.30), Dětřichov - Milotice (16.30), Svobodné Heřmanice - Malá Morávka „B“ (16.30), Dvorce - Horní Benešov „B“ (16.30).
OP – dorost
Nové Heřminovy - Horní Benešov (14.00), Světlá Hora - Úvalno (14.00).
KS – žáci
Město Albrechtice – Poruba (10.00 starší a 11.45 mladší), Krnov – Slavoj Bruntál (10.00 starší a 11.45 mladší), Olympia Bruntál – Kravaře (10.00 starší a 11.45 mladší).
OP sk. A – žáci
Osoblaha - Chomýž (14.30), Jindřichov - Třemešná (14.45), Krásné Loučky - Holčovice (14.45).
OP sk. B – žáci
Břidličná - Milotice (10.00), Karlovice - Zátor (14.30), Světlá Hora – Horní Benešov (14.30).
OP – starší přípravka
Město Albrechtice - Chomýž (14.00), Krnov „A“ - Vrbno (13.30), Olympia Bruntál - Juventus Bruntál „A“ (8.30, hřiště Moravskoslezský Kočov).
OP – mladší přípravka
Juventus Bruntál „C“ - Břidličná (14.00, hřiště Široká Niva), FK Krnov „C“ - Horní Benešov (15.00), Juventus Bruntál „D“ - Vrbno (10.00, hřiště SPŠ Bruntál).

Neděle 26. září

KP – muži
Rýmařov – Dětmarovice (16.30).
I. B třída – muži
Olympia Bruntál – Úvalno (15.00)
III. třída – muži
Břidličná „B“ – Moravskoslezský Kočov (14.00).
IV. třída sk. A – muži
Město Albrechtice „B“ - Liptaň (15.00)
KS – dorost
Rýmařov – Vrbno (13.30).
OP – dorost
Albrechtice - Chomýž (10.00), Osoblaha - Zátor (10.00).
OP – starší přípravka
Břidličná - Krnov „B“ (10.00).
NEAFO Senior
9.00 Milotice – Třemešná, 11.00 FC Karla – FC Teva, 12.15 FCF Kelta – Pendolíno, 13.30 Horní Benešov – Chomýž-Krapkowice, 14.45 SK Lom – Minimax Brantice.
NEAFO Standart
9.00 FC Karla - FC Gold Street, 11.30 AJ Notor Team - FC Rangers, 13.00 FC United - SK Baník, 14.30 Jiskra - SK Pohoda.

Úterý 28. září

KP – muži
Rýmařov – Jakartovice (16.30).
OP – muži
Osoblaha - Karlovice, Nové Heřminovy – Slezské Rudoltice, Světlá Hora – Město Albrechtice, Brantice - Lichnov, Vrbno - Slavoj-SM „B“, Malá Morávka - Stará Ves, Třemešná - Zátor (všechny 16.30).
KP – dorost
Slavoj Bruntál – Brušperk (10.00 starší a 12.15 mladší)