Sobota 18. září

I. B třída – muži
Krásné Loučky – Otice (16.30), Úvalno – Štítina (16.30), Horní Benešov – Jindřichov (16.30).
OP – muži
Brantice - Karlovice (16.30), Vrbno - Světlá Hora (16.30), Malá Morávka – Nové Heřminovy (16.30), Třemešná - Osoblaha (16.30), Zátor – Slezské Rudoltice (16.30), Stará Ves – Město Albrechtice (16.30), Slavoj Bruntál-SM B – Lichnov (16.30, hřiště Staré Město).
III. třída – muži
Široká Niva - Vysoká (16.30), Holčovice - Lomnice (16.30), Hoštálkovy - Horní Město (16.30), Jamartice - Razová (16.30), Velká Štáhle - Břidličná „B“ (16.30), Moravskoslezský Kočov - Jindřichov „B“ (16.30).
IV. třída sk. A – muži
Janov - Liptaň (16.30), Heřmanovice - Slezské Pavlovice (16.30).
IV. třída sk. B – muži
Dvorce - Ryžoviště (16.30), Milotice - Leskovec (16.30).
KP – dorost
FC Slavoj Bruntál – Dolní Benešov (10.00 starší a 12.15 mladší).
KS – dorost
Olympia Bruntál – Rýmařov (10.00).
OP – dorost
Krásné Loučky – Město Albrechtice (12.00), Úvalno - Nové Heřminovy (13.30), Zátor - Chomýž (14.15).
KS – žáci
Vrbno – Olympia Bruntál (9.00 starší a 10.45 mladší).
OP sk. A – žáci
Krásné Loučky - Chomýž (14.15), Holčovice - Slezské Rudoltice (14.30), Třemešná - Osoblaha (14.00).
OP sk. B – žáci
Světlá Hora - Lichnov (14.30), Horní Benešov - Karlovice (14.30), Zátor - Břidličná (12.30).
OP – starší přípravka
Chomýž - Horní Benešov (10.00).
OP – mladší přípravka
Juventus Bruntál D – Slavoj Bruntál-SM (10.00, hřiště SPŠ Bruntál), Vrbno - Rýmařov (13.30), Horní Benešov - Juventus Bruntál C (10.00).

Neděle 19. září

KP – muži
FK Krnov – Moravan Oldřišov (16.30).
I. A třída – muži
FC Slavoj Bruntál-SM - Ludgeřovice (16.30).
IV. třída sk. A – muži
Vrbno pod Pradědem B - Rusín (15.00), Třemešná „B“ – Město Albrechtice „B“ (14.00).
IV. třída sk. B – muži
Horní Benešov „B“ – Svobodné Heřmanice (16.00), Malá Morávka „B“ - Dětřichov (14.00).
KS – dorost
Vrbno – Hať (10.00).
OP – dorost
Horní Benešov - Osoblaha (13.45).
KS – žáci
FC Slavoj Bruntál – Poruba (10.00 starší a 11.45 mladší).
OP – starší přípravka
Břidličná - Juventus Bruntál B (10.00), Krnov „B“ - Olympia Bruntál (10.00), Juventus Bruntál A - Krnov „A“ (16.00, hřiště Široká Niva).
NEAFO Senior
9.00 Milotice – SK Lom, 11.00 Minimax Brantice - Horní Benešov, 12.15 Chomýž-Krapkowice - FCF Kelta, 13.30 Pendolíno - FC Karla, 14.45 FC Teva Senior - FC Třemešná.
NEAFO Standart
9.30 FC Rangers - SK Pohoda, 11.30 SK Baník - FC Karla, 13.00 FC United – Jiskra, 14.30 FC Gold Street - AJ Notor Team. (st)