Oceněno bylo mnoho fotbalistů i funkcionářů, navíc se vybraly peníze na pomoc nemocnému Pavlu Palkovičovi. Patronem celé akce byl bývalý skvělý fotbalista a nyní vedoucí A mužstva SFC Opava Lumír Sedláček, který spolu s předsedou OFS Bruntál Václavem Vojtíškem a dalšími organizátory předával ceny vyhlašovaným hráčům a funkcionářům.

HK Krnov - HC Býci Karviná, 18. ledna 2020
Karviná si z Krnova odvezla šest branek

Tím vůbec nejúspěšnějším se nakonec stal trenér dorostu FK Krnov Martin Lhotka, který celkově obdržel nejvíce hlasů. Celkem se vyhlašovalo 12 kategorií.

Kromě vyhlášení vítězů proběhla také aukce dresů, výtěžek putoval na podporu nemocného Pavla Palkoviče z Opavy. "Přímo na plese se na jeho rehabilitace vybralo přes 17 tisíc korun, které mu byly předány," upřesňuje jeden z organizátorů akce Jan Holouš.

"Věříme, že toto je jen začátek velkých věcí, jde nám o to, abychom přitáhli na Krnovsko a Osoblažsko sponzory. Průběh celé akce nás mile překvapil, je vidět, že se fotbalisté dokáží bavit i fandit svým soupeřům ze zeleného pažitu. Poděkování samozřejmě patří i všem sponzorům akce, vybrané peníze budou využity pro děti z místních fotbalových klubů," prohlásil další z organizátorů Pavel Rejda.

Snímek z natáčení třetího dílu seriálu Místo zločinu Ostrava.
Místo zločinu Ostrava: Dnešní díl přinese 2 případy. Přinášíme snímky z natáčení
Extrémní vytrvalostní závod LH24 (24 hodin na Lysé hoře), 18. ledna 2020 v Ostravici.
LH24 v Beskydech: Perličky z víkendového zdolávání Lysé. Padl i ženský rekord!