TJ Krásné Loučky – Slezan Jindřichov 3:2 (3:1)

V Krásných Loučkách se od úvodních minut hrál oboustranně bojovný fotbal. V první půlhodině utkání ale vládli domácí fotbalisté, kteří svého soupeře zatlačili a stříleli i pěkné branky. Hosté se nemohli dostat do tempa a již ve třicáté minutě Krásné Loučky přetavily jednoznačnou převahu v tříbrankové vedení. Řádil především výborně hrající Burda, jenž se na brzké kanonádě podílel dvěmi brankami.

Slezan se konečně rozehrál až v dalším průběhu a ještě před přestávkou snižoval přesnou trefou Vavřík. Od začátku druhého poločasu se bojovalo o každý metr hřiště. Jindřichovští se chtěli vrátit do zápasu a na jejich hře byla znát velká snaha. Na hřišti se začalo jiskřit a přibývalo karet. V 70. minutě přišel zákrok daleko za hranicí tvrdosti od hostujícího Hanuse. Domácí Burda se zlomenou nohou z hřiště putoval rovnou do nemocnice a sám aktér zákroku byl vykázán rozhodčím pod sprchy.

Hosté i v deseti pokračovali v aktivním fotbale. V 75. minutě se vrátili do zápasu po druhé brance Vavříka. O body se bojovalo až do samého závěru. V něm ještě Jindřichovští nebezpečně hlavičkovali, ale vyrovnávací branky se nedočkali.

Branky: Burda 2, Šimčík - Vavřík 2.