FK Krnov – Poruba 0:2 (0:0)

Utkání začalo v režii krnovských fotbalistů. Již ve 4. minutě pálil Rinke těsně nad. O chvíli později byl v šanci Heinrich a po něm Burda. Domácí byli hodně aktivní a hosty k ničemu nepouštěli. Střelou zahrozil Klement a průnik Burdy a jeho přihrávku před bránu hostů těsně minul Šupák. Hosté zahrozili vážněji v první půlhodině jen jednou a to ještě z ofsajdového postavení.

Ve 36. minutě trochu přehnal bojovnost na půlicí čáře Heinrich a po jeho skluzu do protihráče vytáhl rozhodčí k překvapení všech hned červenou kartu a domácí hráli skoro hodinu v početním oslabení. Do přestávky se ale zkušený tým hostů neprosadil a také domácí aktivita již nenacházela odezvu.

Od začátku druhé půle si byli hosté vědomi početní převahy a byli stále nebezpečnější. Domácí bojovali a i v deseti podnikali nebezpečné protiútoky. Další rozhodující moment přišel v 62. minutě. Střela Voznici z týmu Poruby byla ztlumena obránci Krnova a před domácím gólmanem Toldim upadl v nepřehledné situaci hostující Fico. Rozhodčí nařídil k nevoli domácích hráčů pokutový kop, který proměnil ve vedoucí gól Poruby Horák.

Krnovští fotbalisté i za nepříznivého stavu bojovali a hráli otevřenou partii. Pokutového kopu se také domácí dožadovali po nastřelené ruce obránce hostů, ale rozhodčí jej nenařídil. V 67. minutě přišel druhý úder hostů. Průnik Wojnarovského po straně a jeho následné přihrávce zakončil dorážkou Voznica a zápas prakticky rozhodl. Krnovští hráli až do konce a na porážce již nic nezměnili.

Krnov: Toldi, Gřunděl, Zelník, Kozák, Rinke, Vaněk, Kočenda (80. Mitura), Heinrich, Burda (46. Hudský), Ladislav Klement, Šupák (69. Tabach), trenér: Antonín Hudský.