Jindřichovští fotbalisté dohrávají soutěž a po minulé blamáži na svém hřišti, kde podlehli v deseti hrající Chomýži, nastoupili v neděli na hřišti Olympie Bruntál. Domácí chtějí hrát o postup a po zaváhání Kylešovic na svém hřišti se mu výrazně přiblížili.

Olympia byla od začátku aktivnějším mužstvem, ale střelecky se neprosazovala. Hosté tak drželi naději na úspěšný výsledek až do 40. minuty. Pronikajícího Petra Šandu zastavil obránce Jindřichova ve svém pokutovém území jen za cenu faulu a nařízený pokutový kop proměnil Honza Krajčovič.

Od zahájení druhé poloviny zápasu vzrostla převaha domácího kolektivu, který si vytvářel další střelecké příležitostí. Hosté několikrát podnikli protiútoky, ale bez vážnějšího problému pro domácí. V 67. minutě přišel druhý gól ze strany Olympie. Přihrávku Šandy využil ker vstřelení druhé branky svého mužstva střídající Kaup.

Tentýž hráč o chvíli později našel dobře naběhnuvšího Jana Krajčoviče, který neměl po samostatné akci potíže a zvýšil vedení Olympie na 3:0. Olympia už měla navrch a v 83. minutě znovu udeřila. Přihrávku Svrčiny zužitkoval Kaup. Hosté byli v silném útlumu a v 85. minutě inkasovali popáté. Centr aktivního Kaupa usměrnil za záda brankáře Jindřichova Svrčina a stanovil konečný stav utkání.

Olympia Bruntál – Slezan Jindřichov 5:0 (1:0)
Branky: 67., 40. Kaup, 40., 72 Jan Krajčovič, Svrčina
Olympia Bruntál: Juračka – Horák, Maněk, Stoklasa, Piňos – Chudý, Dorňák, Petr Šanda, Strnadel – Orság, Jan Krajčovič, na střídání: Kaup, Cabál, Svrčina, Bezděk, Hendrych, Dluhoš. Trenér: Jaroslav Kyselý, vedoucí: Josef Krajčovič