V prvním pondělním utkání se vinou nepříznivého počasí muselo hrát na umělé trávě v Bruntále. Od začátku to byla Olympia, která byla od úvodních minut aktivnější a vytvořila si převahu. Neproměňování šancí ale drželo soupeřky ve hře. Dvakrát se neprosadila Krahulcová a také ostatní příležitosti domácích hráček končily buď vedle, nebo na velmi dobře chytající brankářce hostů.

Domácí fotbalistky se prosadily v 8. minutě, kdy po akci Jarošové otevřela skóre Schoberová. Olympia měla nadále převahu a byl znát rozdíl mezi oběma družstvy. Hosté se snažili, ale druhému gólu ve 45. minutě nezabránili. Po přihrávce Sedláčkové se prosadila střelou z dvaceti metrů Jarošová.

Také druhý poločas pokračoval v režii Olympie. V 53. minutě po narážečce Schoberové zvýšila pěknou střelou na 3:0 Kubáňová. Olympia měla nadále územní převahu a také spoustu šancí. Skóre ale uzavřela až v 90. minutě po akci Bittnerové střelou z dálky Jarošová.

TJ Olympia Bruntál – FC Zenit Čáslav 4:0 (2:0)
Branky: Jarošová 2, Schoberová, Kubáňová

Druhé středeční utkání se hrálo na krásném trávníku ve Starém Městě a za delší konec tahala od úvodních minut Olympia, která byla fotbalovější. Problém se zahazováním brankových příležitostí ale pokračoval stejně, jako v prvním vzájemném duelu. Skóre tak otevřela až ve 28. minutě po akci Schoberové pěknou střelou zpoza šestnáctky Sedláčková.

V 58. minutě si obě hráčky role vyměnily a tentokrát to byla Schoberová, která zvýšila vedení Olympie na rozdíl dvou branek. Olympia pokračovala v aktivním výkonu a v 81. minutě se opět střelecky prosadila. Pěknou kombinační akci založila Krahulcové a Sedláčková uzavřela skóre na konečných 3:0 ve prospěch Olympie. Houževnatý soupeř se snažil korigovat, ale nepodařilo se mu to.

TJ Olympia Bruntál - FC Zenit Čáslav 3:0 (1:0)
Branky: Sedláčková 2, Schoberová
TJ Olympia Bruntál: Hedvičíková - Švajdová, Kittnerová, Dorňáková, Balážová, Fišerová, Mudříková, Helekalová, Šandová, Schoberová, Jarošová, Kubáňová, Kaupová, Sedláčková, Krahulcová, Klepáčková, Bartoníčková, trenéři: Ladislav Švajda mladší, Zdeněk Orság mladší, vedoucí: Tomáš Maňák.