Fotbalisté Olympia nezačali utkání na bruntálském městském stadiónu proti velmi zkušenému a kvalitnímu soupeři vůbec špatně. Už v osmé minutě zahráli hosté před svou šestnáctkou nedovoleně a Olympia dostala příležitost zahrávat trestný kop. Strnadel si poradil výborně a přesnou střelou poslal svůj tým do jednobrankového vedení.

To mohli domácí v průběhu prvních pětačtyřiceti minut ještě navýšit, ale další šance neproměnili. Hosté hráli velmi dobrý technický fotbal a nescházela jim ani dobrá kombinace. Mladý tým Olympie odpovídal bojovností a přímočarostí. Do vedení mohl vrátit Olympii Kaup, ale míč skončil jen na tyči branky Kobeřic.

Hosté hráli nátlakový fotbal a ten jim přinesl ve 28. minutě vyrovnání, které zařídil Čuhel. Domácí odpověděli do přestávky velkou snahou, ale na nerozhodném poločasovém stavu se nic neměnilo. Od začátku druhé poloviny utkání začali mít hosté viditelně navrch. V padesáté minutě ale mohla Olympia skórovat. Po rohovém kopu Chudého se dostal k zakončení domácí Svrčina, ale míč směřující do sítě Kobeřic vykopl obránce Buchta z brankové čáry.

Kobeřice v dalším průběhu ovládly střed hřiště, odkud vyrážely do rychlých protiútoků. Obrana Olympie je nedokázala zachytávat a před brankou Olympie bylo rušno. Hosté si vytvářeli brankové příležitostí, kterým čelil zejména v utkání skvělý Juračka v bráně Olympie a také nepřesnost hostů v koncové fázi. Olympia spoléhala na rychlé protiútoky, ale zkušená defenziva Kobeřic jim toho příliš nedovolovala.

Rozhodnutí přinesla 74. minuta. Hosté založili další z rychlých akcí po své pravé straně. Olympia propadla a nechala proniknout hostujícího Hartmana, který naservíroval míč před prázdnou bránu Wirtovi, který otočil výsledek na stranu Kobeřic.

Domácí fotbalisté vyvinuli v závěrečných minutách velkou snahu po vyrovnání, ale hosté to zkušeně ustáli. Kobeřice mohly do otevřené obrany defi nitivně rozhodnout, ale také se už střelecky neprosadili. Olympia si tak odnesla těsnou porážku 1:2.

Olympia Bruntál – Kobeřice 1:2 (1:1)
Branky: 8. Strnadel – 28. Čuhel, 74. Wirth

Sestava Olympie: Juračka – Jan Krajčovič, Němec (83. Bezděk), Maněk (65. Stoklasa), Dorňák (52. Cabál) – Chudý, Kaup (80. Bláha), Svrčina, Horák – Piňos (78. Mišurec), Strnadel. Trenér: Jaroslav Kyselý
Sestava Kobeřic: Hluchnik – Buchta, Wirth, Schreier, Čujek (Pytlík) – Hlavenka, Hartman (77. Bedrich), Boček, Komárek – Chudík, Stuchlík (89. Gorčakovský). Trenér: Tomáš Kamrád