Olympia začala v Oticích utkání aktivně a již v 6. minutě se ujala vedení. Po centru Šandy se v šestnáctce domácích prosadil Dorňák a střelou k tyči otevřel skóre utkání. Domácí byli zaskočeni a do šancí se v průběhu první půle nedostávali. Olympia tak mohla přidat další branky, Stefanovský trefi l tyč a Jan Kračovič těsně minul bránu Otic.

Také druhý poločas se hrál v režií hostujícího týmu. Domácí se snažili vyrovnat, ale před brankou hostů se neprosazovali. Pojistku vedení přidal bruntálský kolektiv v 52. minutě. Po střele Stefanovského byl na správném místě kapitán Olympie Jan Krajčovič a přesnou dorážkou zvýšil vedení svého týmu na rozdíl dvou branek.

Domácí fotbalisté se snažili vývoj utkání zvrátit, ale hosté je k ničemu vážnějšímu nepouštěli. Olympia tak dovedla zápas do vítězného konce a postoupila již na druhou příčku v tabulce. V příštím utkání hostí Olympia na svém hřišti v neděli od 14.30 hodin v rámci okresního derby celek Úvalna.

Otice – Olympia Bruntál 0:2 (0:1)
Branky: 6. Dorňák, 52. Jan Krajčovič
Sestava Olympie: Juračka – Horák, Cabál, Piňos, Stoklasa – Maněk, Dorňák, Petr Šanda, Strnadel – Jan Krajčovič, Stefanovský, střídal: Hendrych. Trenér: Jaroslav Kyselý