V prvním poločase se hrál oboustranně vyrovnaný a útočný fotbal. Šance byly k vidění na obou stranách hrací plochy a boj byl o každý metr. Skóre se ale neměnilo až do 31. minuty. V ní zahrál domácí aspirant na postup standardní situaci z poloviny hřiště do velkého vápna Olympie, kde jeden z domácích hráčů hlavou přehodil gólmana Olympie a vstřelil vedoucí branku Suchých Lazců.

Olympii inkasovaný gól nabudil k ještě lepšímu výkonu a ve 45. minutě gólem do šatny domácích skóre zápasu srovnali. Kapitán Olympie Jan Krajčovič našel v šestnáctce domácích Cabála a ten sám proti domácímu brankáři uspěl. Boj o důležité body hlavně pro domácí pokračoval od začátku druhé poloviny utkání.

Domácí chtěli vyhrát a tlačili se do útoku. Olympia hrála takticky velmi dobře a v 52. minutě udeřila podruhé. Hostující bek Piňos vyslal centr do velkého vápna domácích, kde se výborně orientoval Čulík a hlavou otočil utkání na stranu hostů. Hodně zaskočený domácí celek byl v úzkých a nedokázal se prosazovat.

Obrana hostů pracovala velmi dobře a domácí měli velké starosti i s protiútoky hráčů Olympie. V 72. minutě přišel další z nich a třetí gól v síti domácích. Střídající Hendrych napřáhl k ráně ze střední vzdálenosti, ta sice mezi tyče Suchých Lazců nemířila, ale na správném místě byl Stefanovský.

Opaření domácí fotbalisté byli na kolenou a v závěrečných minutách se marně snažili o zvrácení pro ně nepříznivého vývoje. V 83. minutě je ale defi nitivně dorazil hostující Hendrych po spolupráci se Stefanovským a gólem mezi nohy domácího gólmana stanovil konečné překvapivé, ale zasloužené vítězství Olympie na 4:1.

Suché Lazce – Olympia Bruntál 1:4 (1:1)
Branky Olympie: 45. Cabál, 52. Čulík, 71. Cabál, 83. Hendrych
Sestava Olympie: Juračka – Piňos, Maněk, Horák, Stoklasa – Vajďák, Stefanovský, Dorňák, Jan Krajčovič – Cabál, Čulík, střídali: Tomáš Orság, Hendrych. Trenér: Jaroslav Kyselý