Hrálo se opět na počet vstřelených branek a tým ve složení Matěj Balint, Jakub Dobřanský, Štěpán Šebek, Marek Dočkal, Adam Štěpanovský, Petr Hance, David Štulrajter, Marek Hofmann, Šimon Tomčík, Aleš Kropáček, Tomáš Trávníček, Marek Maněk, Jakub Ulman, Vít Novosad, Tim Ulmann, Sebastian Oliš, Tomáš Vychodil, Richard Oravec, Viktor Zapletal, Marek Procházka, Matyáš Zicha a Natalie Zamarská po výsledcích 2:1 s OFS Opava 2:1 (Hance, Zapletal), 4:5 s MěFS Ostrava (Oliš, Zamarská, Štěpanovský, Tim Ulman), 3:4 s OFS Frýdek-Místek (Dobřanský, Štěpanovský, Balint), 7:1 s Karvinou (Štěpanovský 2, Dobřanský 2, Maněk, Oravec, Tomčík) a 8:4 s Novým Jičínem (Oravec 2, Maněk 2, Štulrajter, Vychodil, Kropáček, Šebek) nakonec nastřílel nejvíce branek a zasloužené vítězství by bral i v případě, že by se hrálo na klasický bodový systém.

V celkovém součtu všech čtyř letošních turnajů to ale nakonec na postup do republikového finále nestačilo a výběr OFS Bruntál se musí spokojit se třetím místem za postupujícím Novým Jičínem a druhou Opavou.

„Letos pro nás sezona skončila trochu předčasně, ale za dnešní výkony musíme kluky moc pochválit. Hráli celý turnaj velmi dobře a nakonec po zásluze zvítězili. Byli jsme letos až na Rajse snad poprvé kompletní a bylo to znát. Všem klukům, kteří prošli letošní okresní reprezentaci, moc děkujeme a stejně tak i oddílům za uvolňování a realizačnímu týmu,“ dodal po turnaji vedoucí mužstva a předseda komise mládeže OFS Bruntál Jiří Stanovský.