Utkání dvou starých známých rivalů začalo oboustranně svižně. Jak Olympia, tak i Krásné Loučky vsadily na útok. Hned v úvodu ohrozil branku hostů Chudý. Na druhé straně se tlačil do velkého vápna Olympie Chlopčík. Smolná událost přišla po dvaceti minutách, kdy po srážce hráče Olympie s hostujícím Sztukou musel hráč Krásných Louček nejen ze hřiště, ale i na vyšetření do nemocnice.

Ve 31. minutě se měnilo i skóre. Na centr Chudého z levé strany si naběhl Cabál a hlavou zajistil svému týmu vedení. Z něj se ale Olympia dlouhou neradovala. Hned po rozehrání založily Krásné Loučky rychlou akci, po které pronikl do velkého vápna domácích Tabach. Jeho přesná přihrávka našla Mamulu a ten pohotovou střelou nedal Juračkovi v bráně Olympie šanci.

Začínalo se znovu a oba soupeři chtěli strhnout vedení na svou stranu. Hra se místy přitvrdila a rozhodčí měli potíže. Do vedení se mohla Olympie vrátit ještě před přestávkou, ale centr z pravé strany prošel přes celou bránu hostů. V samém závěru první půle ještě zahrozily Krásné Loučky, ale hlavička Tabacha se neujala.

Bojovný a tvrdý fotbal pokračoval i po přestávce. Ve 47. minutě procházel do šestnáctky domácích Chlopčík, ale akci nedotáhl. Ve 48. minutě se po chybě v obraně hostů prosadila Olympia. Standardní situaci zahrál do velkého vápna hostů Horák, hosté nedokázali míč odvrátit a domácí Kaup jej vrátil za záda Toldiho v bráně Krásných Louček. Hosté po obdržené brance přidali a tlačili se k velkému vápnu Olympie.

Domácí chtěli vedení pojistit a měli příležitosti. Střídající Míček byl blízko gólu, ale dvě dobré příležitosti nezvládl. Šance byly i na druhé straně hřiště. V 68. minutě zazvonilo po střele hráče Krásných Louček břevno bezmocného bruntálského gólmana. S blížícím se závěrem rostla i nervozita a přibývalo žlutých karet. Hosté vsadili na útok a otevírali obranu. Domácí fotbalisté měli prostor, ale střelecky se neprosadili.

Krásné Loučky prahly po vyrovnání a hrozily centry do velkého vápna domácích a střelami ze střední vzdálenosti. I zásluhou pozorného brankáře Olympie se stav do závěru utkání nezměnil. Olympia si připsala nejen tři body, ale vyhoupla se prozatím do čela tabulky I.B třídy.

Olympia Bruntál – TJ Krásné Loučky 2:1 (1:1)
Branky: 31. Cabál, 48. Kaup – 32. Mamula

Olympia Bruntál: Juračka – Maněk, Stoklasa, Cabál, Dorňák, Chudý – Kaup, Horák, Piňos, Petr Šanda – Dluhoš, Strnadel, střídal: Míček. Trenér: Jaroslav Kyselý
Krásné Loučky: Toldi – Malinovský, Diener, Chlopčík, Choma – Ondřej Ručka, Kočenda, Beran, Sztuka – Tabach, Mamula, střídali: Česlík, Doležel, Jan Ručka. Trenér: Libor Dvořák