K turnaji přijelo bojovat o pohár pro nejlepší tým celkem šest týmů, které se spolu utkaly systémem každý s každým. Diváci mohli sledovat v průběhu turnaje zajímavá, vesměs vyrovnaná utkání a ukázat se mohly při jednotlivých zápasech také individuality.

Z vítězství se nakonec radoval tým FC Milotice nad Opavou, který získal 12 bodů a skóre 26:10. O dalším pořadí muselo při velké vyrovnanosti rozhodovat skóre a vzájemná utkání. Na druhém místě skončili fotbalisté TJ Dětřichov s 9 body a poměrem branek 12:16. Třetí příčku na turnaji obsadili hráči FK Nové Heřminovy se ziskem 9 bodů a skóre 10:6. Čtvrté místo v dobře připraveném turnaji patří fotbalistům TJ Moravskoslezský Kočov, kteří nasbírali za celý turnaj celkem 5 bodů a brankový poměr 17:16. Družstvo Red Devils obsadilo s celkovým počtem 4 bodů a účtem gólů 9:19 pátou pozici. Poslední šestí skončili na druhém ročníku turnaje O pohár bruntálského bodla fotbalisté Ondojsu, kteří vybojovali na fotbalovém halovém klání v Bruntále 4 body a skóre 9:16.

Pořadatelé vyhlásili nejlepším brankářem celého turnaje Kamila Dolanského a mezi hráči se nejvíce líbil objev turnaje Kalf. Na závěr po vyhlášení výsledků poděkoval pořadatel turnaje Šianský hráčům za výkony a sponzorům za pomoc při organizaci fotbalového klání.