Do dvanácté minuty byli hosté živější a snažili se tvořit, ale do šancí se nedostávali. Domácí měli obrovskou šanci otevřít skóre v sedmadvacáté minutě. Šust jako poslední ztratil míč a kobeřický útočník se řítil sám na Jašku. Ten se ale zaskvěl a ránu vyrazil.

Naopak po půlhodině hry měli možnost Krnovští. Po rohu vznikly zmatky v koběřické šestnáctce, ale poskakující míč nikdo do sítě nedorazil. Po přestávce výkon Krnova upadal. I když ještě dva náznaky šancí přišly. Nejprve hlavičkoval zblízka Havíček, ale brankář Kobeřic nebezpečnou situaci zlikvidival. Poté se ocitl sám před bránou Houdek, ale ani jeho hlava nebyla přesná.

Pak už začali hrozit domácí. „Náš výkon se ani trošičku nepodobal tomu, co jsme předváděli doma proti Polance. Nebyli jsme schopní obejít hráče. Máme mladé rychlé kluky a oni neobejdou stojící protivníky. Jejich stoper měl snad sto kilo a snejně jsme ho nepředběhli," zlobil se Bártek.

A pak přišla jednasedmdesátá minuta. Míč šel za obranu Krnova, Šimeček se ocitl sám před Jaškou a prostřelil ho. „Naši beci byli daleko od sebe, tu situaci jsme naprosto nezvládli," říkal trenér.

Krnovští ještě poslali pár centrů do vápna, ale nic z toho nebylo. Naopak Jaška ještě v závěru chytil dobrou šanci Kobeřic. „Je to zasloužená prohra. Naši hráči vůbec nebojovali, vůbec si nesáhli na dno, byl to ostudný výkon," nešetřil kritikou Ladislav Bártek a pokračoval: „Celý týden po té skvělé Polance byla v týmu výborná nálada i na tréninku, všichni byli natěšení. A před zápasem jakoby nám i tím počasím zmrzla.

Ano, byla zima, ano, byly to špatné fotbalové podmínky, ale na nás bylo, ať se s tím popereme. A my jsme zápas odchodili. Přijedou za námi naši diváci a my jim předvedeme tohle. Přišnější kritéria splňovali snad jen Daříček s Jaškou. Kobeřice nás obraly o šest bodů, to je ostuda."

KOBEŘICE – FK KRNOV 1:0 (0:0)
Branka: 71. Adam Šimeček
Krnov: Jaška – Čanecký, Šustr, Daříček – Hrubý (78. Martin Šimeček), Mitura, Adam Ondra, Bartoníček, Pella (46. Mrukvia) – Houdek, Havlíček. Trenér: Ladislav Bártek