Na podzim tak zbývá odehrát fotbalistům populární soutěže již jen sedm kol a bude znám vítěz letošního ročníku. Tomu zatím vévodí fotbalisté SK Lom Krnov, kteří mají již pětibodový náskok před obhájcem loňského prvenství z Třemešné a slibnou šanci usednout po letech na trůn pro nejlepší celek soutěže.

Tým Lomu má své kvality a v průběhu jara je také prokazoval. Sedm podzimních kol ale ještě může soutěž zdramatizovat. Promluvit do boje o čelné příčky mohou kromě fotbalistů Třemešné také hráči Břidličné. Další pořadí od čtvrtého místa je hodně vyrovnané a každé kolo je může měnit.

Nejlepším střelcem podzimní části je Petr Opletal z Břidličné, který ač svému týmu scházel ve dvou utkáních, nasázel do sítí soupeřů rovných úctyhodných sedmnáct branek. Na druhém místě je s jedenácti góly Vratislav Šram z SK Lom a deset branek vstřelili Špalek a Kocián z Třemešné.

Soutěž slušnosti vede Sokol Chomýž před Jiskrou Krnov a Horním Benešovem. Nejstarším aktivním hráčem v soutěži je jednašedesátiletý Petr Kostelník z Břidličné. Podzimní část soutěže zahájí dvanáctým kolem v neděli 2. září.

Pořadí po 11. kole.