Bruntálští věděli, že Albrechtičtí jsou velice nepříjemný protivník, se kterým měli v minulosti problémy. Také v úvodu tohoto utkání Avízo ukázalo, že neprodá kůži lacino. Jednoduchá hra a tvrdost v osobních soubojích domácím neseděla.

A nejenže se nemohli prosadit směrem dopředu, ale po jednom z protiútoků se hosté dostali dokonce do vedení. Bruntálským se ale povedlo brzy srovnat a do poločasu přidali ještě dvě další trefy, vedli 3:1.

Do druhého poločasu vstoupili domácí žáci o mnoho lépe. Jenže i tak se Avízu podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu. S Bruntálem to ale nijak neotřáslo, kvalitní kombinační hrou svého protivníka přehrávali a hlavně to dokázali vyjádřit i gólově. Do branky Města Albrechtic začal padat jeden míč za druhým a hosté byli rádi, že zápas skončil.

„Ukázalo se, že máme dostatečně široký a hlavně kvalitní kádr, který je schopen udržet po celou dobu utkání vysoké tempo. Pochvalu zaslouží celý tým," pochvaloval si domácí trenér Zatloukal.

FC Slavoj Olympia - FK Město Albrechtice 9:3 (3:1)
Branky: Staščák 4, Knapp 2, Ujfaluši, Zapletal, Duhajský Čihánek, Kubacký, Hvižď

SO Bruntál: Flekač - Dvořák, Staščák, Chudý, Knapp, Hanel, Svoboda, Duhajský, Rožnovský, Ujfaluši, Zatloukal, Pawlita, Budi, Unverdorben, Zapletal. Trenéři: Zatloukal, Duhajský
Avízo Město Albrechtice: Kmínek - Salvet, Čihánek, Mlčoušek Jiří, Tarabík, Kvasnica, Kubacký, Hvižď, Caisbergerová, Liberda, Remešek. Trenér: Hudeček