V neděli 15. února nastoupili Rýmařovští do úvodního utkání proti domácímu FK Šternberk. Začátek utkání hráčům Jiskry vyšel. Hned ve 2. minutě kopal Matyas Schwarz rohový kop, na který si vyskočila Kačka Furiková a hlavou dopravila míč do sítě.

V dalším průběhu první dvacetiminutovky se Jiskra snažila o kombinační fotbal, který jim herně vycházel, ale navýšit skóre se jí nedařilo. Naopak na druhé straně musel podržet svůj tým rýmařovský brankář Gorčík dobrými zákroky.

V úvodu druhého poločasu Rýmařovští opět udeřili. Po pěkné kombinaci Matyase Schwarze s Katkou Furikovou se k míči dostal Jan Jablončík a zvýšil vedení na 2:0. Ve 28. minutě po rohovém kopu dorazil míč do sítě Oganes Krywda a ve 31. minutě po samostatné akci upravil Roman Hradil už na 4:0. O minutu později se po rohovém kopu prosadil Tomáš Palys a stanovil konečné skóre utkání.

Do druhého utkání se Sokolem Pňovice nastoupil do branky Jiskry Marek Skipala. Ve 3. minutě využila Kateřina Furiková hrubou chybu soupeřovy obrany a otevřela skóre dorážkou do prázdné brány.

Ve 4. minutě si Katka narazila míč s Filipem Köhlerem, a ten přízemní střelou na zadní tyč zvýšil na 2:0. V 6. minutě se objevilo v obraně Jiskry okénko a soupeř snížil na 2:1. V 10. minutě prošli hráči Rýmařova kombinačně středem hřiště a Katka Furiková svou druhou brankou v utkání zvýšila na 3:1.

Mezi 20. a 21. minutou se mladí fotbalisté Rýmařova rozstříleli a soupeři nasázeli po jeho hrubých chybách v obraně další tři branky z kopaček Matyase Schwarze a dvakrát Jana Jablončíka. Hatriku se v závěru utkání dočkal Filip Köhler, který po pěkných kombinačních akcích upravil na konečných 8:1.

Sestava: Gorčík, Skipala, Hrabina, Ujfaluši, Papaj, Hradil, Palys, Furiková, Schwarz, Köhler, Jablončík, Krywda.

K dalšímu dvojutkání mladší žáci Jiskry zajíždí na hřiště Šternberka v neděli 1. března od 10.00 hodin.

„Chybičky ve hře jsou, zbytečná nervozita gólmana Marka Skipaly je též na závadu, ale na úvod zimní přípravy můžeme být spokojeni," zhodnotil vystoupení mužstva mladších žáků Rýmařova stručně vedoucí Zdeněk Kudlák.

Výsledky: Šternberk - TJ Jiskra Rýmařov 0:5 (0:1), Sokol Pňovice - TJ Jiskra Rýmařov 1:8 (1:3)