Rýmařovští ve složení Jiří Gorčík, Marek Skipala, Ondřej Hrabina, Matěj Papaj, Filip Köhler, Roman Hradil, Kateřina Furiková, Oganes Krywda a Petr Hladký vzali turnaj velmi zodpovědně a na dobré výsledky v podzimní mistrovské soutěži chtěli navázat i dobrým umístěním na šternberském turnaji.

Úvodní utkání s domácími FC Lužice začala Jiskra dobře a po brance Kačky Furikové se ujala vedení. Bojovnému soupeři se ale nakonec podařilo výsledek otočit a zvítězit 2:1. Ve druhém utkání se Slavojem Olympie Bruntál bylo vidět, že se obě mužstva dobře znají a nasvědčoval tomu i konečný nerozhodný výsledek.

V dalších dvou utkáních na turnaji podal Rýmařov výborný výkon a po výhře s Holešovem 3:0 a Litovlí 5:0 vykročil za úspěchem na turnaji. Po krátké přestávce pokračovala Jiskra zápasem s Kostelcem na Hané. Rýmařovští hráli nevýrazně, a když zahodili spoustu šancí, tak podlehli 0:3. Jiskře ale pomohl Kostelce na Hané, který překvapivě porazil Slavoj Olympii Bruntál.

V posledním utkání turnaje s SK Hranice hrála Jiskra o skvělé druhé místo. Hráči Rýmařova od začátku bojovali a branka s pěti trefami nejlepší střelkyně týmu Katky Furikové znamenala nejtěsnější vítězství 1:0 a i konečné druhé místo.

Střelecky produktivní na turnaji byl i Filip Köhler se čtyřmi vstřelenými brankami. Pochvalu za výkony zaslouží celé mužstvo, které se na turnaji prezentovalo velmi dobrým výkonem.

„Nejen za tento turnaj, ale za celkovou práci v loňském roce musíme celé mužstvo pochválit. A to jak za velmi vzorný přístup k tréninkovým jednotkám a utkáním, tak za bojovnost a nasazení v utkáních. Ne vše se povedlo, ale toho pozitivního bylo určitě více," shrnuli stručně letošní sezonu trenér mužstva Michal Furik a vedoucí mužstva Zdeněk Kudlák.