Krnováci rozhodli ve druhé půli

Mladí Krnováci nezačali fotbalové utkání proti domácímu Vrbnu příliš šťastně. Hned po úvodní rozehrávce se podařilo domácímu celku vstřelit branku a hosté museli dotahovat. Ale netrvalo jim to dlouho, už v páté minutě se mohli radovat z vyrovnání.

Ve druhém poločase už Krnovští začali praktikovat svůj obvyklý kombinační fotbal a soupeře jednoznačně přehrávali. Stříleli i branky, ale v domácí síti jich mohlo být daleko více než konečných šest. Čtyřikrát totiž nastřelili tyčku domácí svatyně, navíc jim ještě dělaly problém ofsajdy. Právě kvůli tomuto přestupku nebyly uznány tři branky Krnova. Mladší žáci hrají na ofsajdy teprve první sezonu, tak si na to zatím zvykají.

Vrbo pod Pradědem - FK Krnov 1:6 (1:1)
Branky Krnova: Říha 2, Blejchař, Grulich, Hrdlička, Psotka
FK Krnov: Vojtěch Šír, Radek Darebníček - Jan Benčík, Matěj Blejchař, Zdeněk Říha, Tomáš Grulich, Leoš Dehner, Dominik Novák, Filip Zouhar, Petr Hrdlička, Štěpán Čevela, Tomáš Kolbasa, Kryštof Horáček, Ondřej Psotka, Robin Vojtěšek, Daniel Michálek

Doma rozstříleli Vítkovice

Uplynulou sobotu přijel do Krnova celek Vítkovic. Už ve třetí minutě vstřelil úvodní branku domácí Matějíček a tím dal ráz celému utkání. Vítkovičtí se nemohli pořádně prosadit, a tak si často vypomáhali ostřejšími zákroky, což vedlo k několika drobným zraněním. Hned o čtyři minuty později navýšil vedení krnovský Dominik Novák a domácí získali klid. Do poločasu se krnovští mladíci trefili ještě třikrát, soupeř se radoval jen jednou.

Také druhý poločas začal pěkně zostra. Krnov nastřílel za šest minut druhé půle tři góly a o zisku tří bodů už nikdo nepochyboval. Pak sice udělal domácí brankář chybu v rozehrávce, což Vítkovice potrestaly, ale bylo to naposled, co se napnula síť krnovské svatyně. Domácí přidali do konce ještě dvě trefy a zaokrouhlili své vítězství na úctyhodných 10:2.

FK Krnov - FC Vítkovice 10:2 (5:1)
Branky Krnova: Matějíček 4, Hrdlička 2, Novák, Psotka, Vojtěšek, Moráček
FK Krnov: Vojtěch Šír, Radek Darebníček - Jan Benčík, Matěj Blejchař, Tomáš Grulich, Leoš Dehner, Dominik Novák, Petr Hrdlička, Teodor Matějíček, Štěpán Čevela, Ondřej Psotka, Robin Vojtěšek, Šimon Moráček