V sobotu odehráli malí Slavojáci na svém stadionu třetí utkání jarní části okresního přeboru s družstvem Sokola Vrbno pod Pradědem. Mladé fotbalové naděje Slavoje konečně nastoupily v nejsilnější sestavě a na hřišti to bylo znát. Na branku Vrbna se od začátku valil jeden útok za druhým a když se dostali ke slovu Vrbenští, tak obrana Slavoje pracovala téměř bezchybně a soupeře nepouštěla do vážnějších šancí.

V úvodu utkání bylo vidět, že hráči se po dlouhé zimní přestávce hledají a hra byla místy nepřesná. S ubíhajícími minutami se hra Slavoje lepšila a postupně svému soupeři nastřílel čtyři branky. Vrbenským se po ojedinělém protiútoku podařilo korigovat skóre a do šaten se šlo o přestávce za stavu 4:1.

Ve druhém poločase tým Slavoje na hřišti jasně dominoval a začal svého soupeře přehrávat kombinací a rychlými útoky, ze kterých padly další čtyři branky. Soupeř nedokázal odpovědět a soustředil se jen na bránění. Zápas skončil vítězstvím 8:1 pro Slavoj.

Před tímto utkáním odehráli Slavojáci ještě dva zápasy okresního přeboru, kdy nejprve na domácím hřišti jasně přehráli béčko Horního Benešova 10:0 a poté remizovali 3:3 na hřišti výborně hrajícího Krnova. V tomto zápase nenastoupil tým Slavoje zcela kompletní a na výsledku to bylo znát. Slavoj musel vždy dotahovat jednobrankovou ztrátu. Ke konci zápasu začali Slavojáci svého soupeře přehrávat a vytvořili si proti výborně chytajícímu krnovskému brankáři šance.

Utkání ale nakonec skončilo remízou. Po jeho skončení velmi kvalitního a pohledného utkání odměnili přihlížející diváci výkon všech hráčů potleskem.

Další nejdůležitější utkání jara odehraje družstvo mladší přípravky Slavoje Bruntál na domácím hřišti v sobotu od 8.45 hodin s druhým týmem tabulky, TJ Horní Benešov A, se kterým bojuje o první místo. Toto utkání jistě nabídne atraktivní podívanou a domácí hráči budou rádi, když je přijde podpořit co nejvíce příznivců.