K náročnému a kvalitnímu klání se sjelo celkem dvanáct družstev z Moravy. Na mohelnické palubovce se představila družstva přípravek z Mohelnice, Šumperku A, Šumperku B, Vítkovic, Sigmy Olomouc, Uničova, Konice, Lužice, Čechovic, Brna, Libně a HFK Olomouc. Bruntálský kolektiv hrál ve skupině společně s týmy Šumperku, Lužice, Čechovic, Mohelnice a Konice. V prvním utkání nastoupil Juventus proti celku Šumperku a po velmi dobrém výkonu v celém průběhu zvítězil zaslouženě 2:0, když branky stříleli Brázdil a Ščudla.

Ve druhém utkání čekal na bruntálský celek tým Lužice a v utkání táhl za lepší konec. Juventus v zápase bojoval, ale porážce v poměru 1:4 nezabránil. Také ve třetím utkání turnaje věkově a fyzicky méně vyspělejší mladí hráči Bruntálu proti Čechovicím neuspěli a po skončení klání si odnesli vysokou porážku v poměru 0:5 ve svůj neprospěch. Výborný výkon podali svěřenci Karla Šujana a Radka Hanela ve čtvrtém zápase skupiny proti družstvu Mohelnice, ve kterém zvítězili výsledkem 2:1 ve svůj prospěch. Střelecky se prosadil Brázdil a Harabiš.

V posledním zápase skupiny čekal na bruntalský tým celek Konice. Juventus Bruntál v sestavě Brázdil, Harabiš, Ščudla, Stejskal, Fňukal, Rybár, Frank,Vintrlík a Čecháková na soupeře již nestačil a podlehl poměrem 0:3. Ve vyrovnané tabulce skupiny byl Juventus Bruntál vyřazen do zápasu o konečné deváté a desáté místo, kde se střetl se Sigmou Olomouc. Na bruntálských chlapcích již byla znát únava z náročného dne a zkušenější nejmladší fotbalisté olomoucké Sigmy toho využili k vítězství v poměru 6:0.

Bruntálský Juventus na mohelnickém turnaji, kam cestoval za zkušenostmi, nakonec obsadil mezi o rok staršími soupeři konečné desáté místo.