Turnaj se bude hrát zároveň i „O pohár předsedy MS KFS“, který je ale vypsán jen pro účastníky okresních soutěží a krajské soutěže dorostu. První tři týmy postupují do opavského semifinále, odkud si finálovou účast zajistí první dva celky v pořadí.

V turnaji O přeborníka OFS mohou startovat i týmy vyšších soutěží, ale bez nároku na postup do semifinále poháru MS KFS. V sobotu 27. ledna budou o titul přeborníka OFS v halové kopané zápolit starší dorostenci.

V neděli 4. února budou o nejlepší halový tým okresu bojovat v bruntálské hale starší žáci. Sobota 17. února bude patřit turnaji mladších žáků. O týden později v sobotu 24. února se v boji o titul halového přeborníka utkají hráči kategorie starší přípravky a letošní ročník halových přeborů v kopané zakončí v sobotu 3. března klání nejmladší kategorie, mladší přípravky.

Zájemci o účast na turnajích se mohou hlásit do pátku 15. prosince na OFS nebo u předsedy KM OFS p. Jiřího Stanovského, telefon: 603 782 807, nebo e-mail: jiri.stanovsky@seznam.cz. Počet účastníků bude omezen jen na deset týmů v každém turnaji a zřetel bude brán na termín přihlášek.