Z kabiny odcházeli se svěšenými hlavami, do řeči jim příliš nebylo. I přes opětovně nerozhodný výsledek se nedělní atmosféra v řadách krnovského mužstva tolik lišila od nedávné domácí remízy s Oldřišovem. Zatímco v minulém kole vykřesali svěřenci trenéra Antonína Hudského šťastný bod až v poslední vteřině zápasu, proti Pusté Polomi se utápěli ve fotbalové šedi. Bezbranková remíza proto byla logickým výsledkem.

„Sám nevím proč, celkově se nám v poslední době nedaří. Už v minulém utkání vázla útočná fáze, může to být v útočnících, ale i v záloze. Podíl viny je tak půl na půl,“ prohodil kapitán Jan Zelník. Avšak pozor na iluzi, zdání může klamat: krnovský brankostroj nepropadl žádné velké krizi, ba naopak prožívá velmi dobré časy. Na jaře se už Hudského družina trefila celkem sedmkrát, v prvním krajském kole doslova rozstřílela Petřkovice pěti góly.

V uplynulých zápasech na domácím hřišti ale jako by Krnovští nevěděli, jak vážněji ohrozit soupeřovu branku. „Hráli jsme strašně na náhodu. Nakopávali jsme míče do soubojů, měli jsme hrát po zemi,“ přitakával Lukáš Mitura. Pochopitelně i v nedělním utkání s Pustou Polomí mělo domácí mužstvo alespoň dvě šance, ale kombinace zdaleka postrádaly přímočarost.

Více o utkání 18. kola krajského přeboru mezi Krnovem a Pustou Polomí čtěte zde.

„Musíme zlepšit hru dopředu a především koncovku. Měli jsme sice náznaky šancí, ale přesto jsme je nedokázali zakončit tahem na branku,“ pokračoval Zelník. „Je nutné zlepšit střelbu a především hrát po zemi. Obecně záloha nám vůbec nefungovala tak, jak by měla,“ vysvětloval pro změnu Mitura.

Po senzační jarní premiéře Krnov pomalu ztrácí kontakt s horními patry tabulky krajského přeboru. Na páté Petrovice už ztrácí šest bodů. Dvě domácí remízy v řadě jsou podle Lukáše Mitury jednoznačně ztrátou: „Vždyť jsme hráli doma, na našem umělém trávníku jsme trénovali čtyři měsíce. Měli jsme určitě vyhrát!“