„Původně měl mít turnaj 12 účastníků, ale bohužel se nám odhlásily dva týmy pro velkou marodku i tak byl turnaj velmi kvalitně obsazený a nebyla nouze o pěkné zápasy, všiml jsem si také velkého množství velmi šikovných fotbalistů s obrovským potenciálem,“ řekl hlavní organizátor akce a sportovní manažer mládeže Jan Holouš. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. Následně o umístění na zlatou a stříbrnou skupinu. „Jsme rádi, že došlo opět na spojení FK Krnov a Fotbalový Anděl. Musím uznat, že se bylo na co dívat, líbí se mi, že plno už tak mladých dětí ví co znamení slovo fotbal, věřím, že v turnajích budeme i nadále pokračovat a naše děti se dále budou moct porovnávat s ostatními výše postavenými týmy,“ doplnil předseda FK Krnov Marek Koraba.

Pořadí turnaje: 1. Slezský FC Opava, 2. MFK Skalica, 3. SK Uničov, 4. MFK Bruntál, 5. FK Krnov, 6. Dynamo Javorník, 7. MŠK Púchov, 8. FC Baník Ostrava,9. KS Orzel Branice, 10. KS Polonia Glubczyce.

Nejlepším hráčem byl vyhlášen domácí Zbyněk Urbaník, mezi gólmany se nejvíce líbil Dominik Komínek z MFK Skalica. Nejvíce branek nastřílel opavský Kevin Kubín a cenu pro trenéra sympaťáka si odnesl Ondřej Zykmund z Dynama Javorník.