„Chtěl jsem do každé řady jednoho hráče. Plán bude splněn,“ podotkl nový kouč Města Albrechtic Antonín Mura. „Beru hráče, které znám, s kterými jsem v minulosti spolupracoval,“ řekl ještě šéf albrechtické lavičky. První vlaštovkou je třicetiletý útočník Marek Svěnčík, který pod trenérem Murou hrával v Řepišti, naposledy ale působil ve Vratimově. Dalším nováčkem bude o rok mladší Petr Honěk, rovněž bývalý fotbalista Řepiště, jehož současným mateřským klubem je Čeladná. „Na všem jsme domluveni. Jeho příchod je třeba už jen administrativně dořešit,“ přiznal Mura.

Marek Brada
Hornobenešovský rodák Marek Brada hraje ve Švédsku

Z Jeseníku by měl dorazit Patrik Kmínek. Devatenáctiletý fotbalista, který hrával v minulosti za Zlaté Hory a Krnov. Největší posilou aktuálně posledního týmu I.B třídy je Jan Hrabovský. Dvaadvacetiletý fotbalista, který je schopen zahrát jak na stoperu, tak na pozici šest přichází z divizního Bruntálu. Hrabovský už v minulosti za Město Albrechtice hrával. Prošel si také olomouckou Sigmou, Krnovem, Slováckem a Přerovem. „Pro nás to bude určitě velká posila,“ má jasno ostřílený stratég.

I když s posílením je spokojen, z jarní části má obavy. „Bojím se jedné věci, aby se jaro odehrálo celé. Pokud se tak nestane, je pro mě soutěž neregulérní,“ má jasno Mura. Jeho tým se zatím připravuje individuálně. „Uvidíme, kdy přijde rozvolnění. Hráči zatím mohou jen běhat. Potřebujeme být ale na hřišti, ať se sehrajeme a nabereme zápasový rytmus,“ uzavřel.