Jak se těšíte na jaro v Krnově?

Těším se moc. Už jsem tady hrával před dvěma lety, takže prostředí znám a vracím se tady rád. Krnov hrál vždycky atraktivní útočný fotbal, což mi vyhovuje, a hlavně je tu dobrá patra. Teď jsme po čtyřech měsících hráli poprvé na trávě (rozhovor vznikal po posledním přípravném zápase proti SFC Opava B), tak to ještě není úplně ono, ale s každým dalším zápasem to bude jen lepší. Hlavní cíl na jaře je určitě vyhrávat doma, sbírat i nějaké body z venku a divizi pro Krnov zachránit.

Vy jste přišel do Krnova z Opavy, můžete srovnat tyhle dva divizní týmy?

V Opavě je to hodně doplňováno hráči z áčka, takže tréninky bývají trochu kvalitnější. V Opavě je kmenovými hráči béčka snad pět nebo šest kluků, zbytek je v kádru A-týmu, a tak se kvalita projevuje i na tréninku. A tady jsou tréninky hodně ovlivněny tím, že hodně kluků je na vysokých školách po republice a vrací se do Krnova až v pátek.

Na jakém postu byste měl v Krnově nastupovat?

Jsem s trenérem Hudským domluvený, že budu hrát kraj zálohy. Ale pokud bude třeba, tak jsem schopen hrát samozřejmě i na kraji obrany.

Takže na vás bude podpora útoku. Střílení gólů je velkou slabinou Krnova.

Určitě bude mým úkolem hlavně ofenzivní činnost, střílet góly a vytvářet šance pro ostatní spoluhráče. Doufám, že se mi to podaří splnit a místo boje o záchranu vystoupáme tabulkou co nejvýše.