Mladý krajní záložník, který je schopen zahrát i v obraně, svým výkonem výrazně pomohl k bodovému zisku svého celku v Kravařích. I když utkání skončilo bez branek, o útočné výpady na obou stranách nebyla nouze, výrazně se o ně zasloužil právě i Martin Sabó.

Bod z Kravař je zisk, nebo ztráta?

Bod je určitě zisk, je to přece jen teprve druhý bod, který jsme na jaře získali. I když jsme do Kravař přijeli zkusit vyhrát, nakonec jsme s tím bodem spokojeni.

Jak moc chyběl vykartovaný Ondřej Bartoníček ve středu zálohy?

Ondra je pro nás důležitý hráč, mozek týmu. Trenér postavil na jeho místo Romana Švrčka a ten tam zahrál výborně, v tom určitě problém nebyl. Roman středního záložníka kdysi hrával, takže to umí, rozdal spoustu přihrávek, a navíc hodně pomohl v defenzivě.

Poprvé na jaře jste neinkasovali, ale vašemu mužstvu se často stává, že i když hraje lépe, soupeř ho po jedné chybě potrestá.

Je pravda, že naším velkým problémem je to, že dostáváme góly prakticky z ničeho. Buď se soupeři povede brejk, nebo uděláme nějakou individuální chybu a soupeř nás za to potrestá. Musíme se na to víc soustředit.

Největším krnovským problémem je ale střílení gólů. Čím to?

Na tom musíme hodně zapracovat. Hrajeme dobře, soupeře přehráváme, ale dostaneme se maximálně po šestnáctku a konec. Nejsme schopni dobře vyřešit tu finální přihrávku.

Jak se vám osobně hraje v Krnově?

Už jsem tady dříve hrál, takže prostředí důvěrně znám. Já na Krnov nemůžu říct jediné křivé slovo, jsem tady spokojený. Jen ty výsledky by mohly být lepší.

Jak složitá bude cesta Krnova za udržením divize?

Teď nás čeká těžká série. Máme tři týmy ze špičky a předposlední Havířov, který je bod za námi a taky se pere o udržení. Ten zápas musíme bezpodmínečně vyhrát. Ale body musíme uhrávat hlavně doma, ať už bude proti nám hrát kdokoliv.