Velmi dobře připraveného turnaje se zúčastnili i mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál z družstva starší přípravky ročníku 2006. Za krásného letního počasí se náročným dvoukolovým systémem každý s každým spolu utkala družstva TJ Haná Nezamyslice, FK Horka na Moravě, Spartak Olšany, domácí FK Kralice, ostravský TJ Pustkovec a FC SO Bruntál.

Bruntálští hráči v sestavě Jan Matlák, Matyáš Hanus, Jiří Havlan, Michal Černohorský, Adam Cmiel, Adam Bryndáč, Robin Horna, Dominik Šuta a Luděk Mihovský vzdorovali vesměs o rok starším soupeřům a snažili se o dobré výsledky.

Dvě porážky 1:2 a 1:5 si připsal Bruntál od fyzicky vyspělých Olšan, když se v prvním utkání střelecky prosadil Michal Černohorský a ve druhém Matyáš Hanus. Naopak ze dvou vítězství 4:1 a 2:0 se mohla bruntálská přípravka radovat v zápasech s Nezamyslicemi. V prvním duelu vstřelili dvě branky Černohorský a po jedné Bryndáč s Hornou. V odvetě pak Šuta a Černohorský.

Vyrovnané zápasy po výsledcích 2:2 a 2:4 odehrál SO Bruntál s druhým severomoravským zástupcem z Pustkovce. Všechny branky nasázel ostravskému mužstvu Černohorský. Srdnatě vzdorovaly naděje SO i suverénnímu vítězi turnaje z Horky na Moravě, který v celém turnaji neztratil ani bod. Potvrdily to i výsledky 0:2 a 3:4 po dvou gólech Černohorského a Matláka.

Úspěšně sehráli Bruntálští duely s domácím FK Kralice, když v prvním zvítězili 4:2 po třech brankách Černohorského a jedné Hanuse. Také odvetné utkání bylo záležitostí SO Bruntál, který brankami produktivního čtyřgólového Černohorského a Hanuse zvítězil 5:2 a v celkovém účtování turnaje se mohl těšit z konečného pěkného třetího místa.

To mohl ještě zúročit Michal Černohorský, který se šestnácti vstřelenými góly zaostal o jedinou branku za nejlepším střelcem turnaje z Horky na Moravě.