Kvalitní a dobře připravený turnaj se konal v hale Centra a hrál se ve dvou skupinách v čase 1 x 14 minut. Ve skupině A startovala družstva Juventus Bruntál, FK Pardubice, FK Mohelnice, FC Svratka Brno a SK Hranice. Ve skupině B bojovaly o postup týmy TJ Svitavy, FC Zbrojovka Brno, FC Kuřim, SK Uničov a FK Náchod.

Turnaj zahájil Juventus zápasem s týmem FK Mohelnice. Bruntálští vstoupili do utkání plni elánu a to se projevilo úvodním tlakem, který přinesl vedoucí gól Stašcáka po vydařené ofenzivní akci. Hanel pak zvýšil vedení bruntálského kolektivu na 2:0 a Mohelnice již dokázala v závěru jen korigovat. Další utkání ve skupině s družstvem SK Hranice Juventusu nevyšlo a podlehl těsně 0:1. Do třetího utkání ve skupině nastoupil Bruntál proti družstvu FK

Pardubice a po poměrně dobrém výkonu opět podlehl 0:2. V posledním utkání čekala na Juventus FC Svratka Brno a kluci začali konečně hrát fotbal. Utkání provázelo mnoho pěkných fotbalových akcí, a to především ze strany Juventusu. Po skončení si Juventus připsal zaslouženou výhru v poměru 2:1. Ve skupině to znamenalo 5. místo a čekaní na utkání o 9. až 10. místo na turnaji.

V něm nastoupil bruntálský tým proti mužstvu SK Uničov. Zápas přinesl pohledný fotbal, ale na konci bezgólovou remízu. O vítězi se tedy rozhodovalo podle pravidel v penaltovém rozstřelu. Za Juventus kopali penalty Michal Hanel, Vojta Makový a Honza Chytil. Všichni byli úspěšní, a když velmi dobře chytající Michal Ďurika jednu z penalt soupeře vyrazil, tak Juventus v zápase nakonec zvítězil.

I přesto, že Juventus skončil na 9. místě, tak si odnesli hráči i rodiče mnoho nevšedních zážitků a celá akce určitě přispěla ke stmelení již tak dobrého kolektivu.