1. kolo – 12. 8.:

SK Lipová - Vysočina Jihlava B, Znojmo - FK Mutěnice, Kroměříž - DOSTA Bystrc, SK Uničov – Břeclav, 1. FC Brno B - 1. FC Slovácko B, SK Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek, MFK Karviná - SULKO Zábřeh, Dolní Benešov - Zlín B.

2. kolo – 19. 8.:

Vysočina JihlavaB- Zlín B,SULKOZábřeh - Dolní Benešov, Frýdek-Místek - MFK Karviná, 1. FC Slovácko B - SK Sigma Olomouc B, Břeclav - 1. FC Brno B, DOSTA Bystrc - SK Uničov, FK Mutěnice - Kroměříž, SK Lipová – Znojmo.

3. kolo – 26. 8.:

Znojmo - Vysočina Jihlava B, Kroměříž – SK Lipová, SK Uničov - FK Mutěnice, 1. FC Brno B - DOSTA Bystrc, SK Sigma Olomouc B – Břeclav, MFK Karviná - 1. FC Slovácko B, Dolní Benešov - Frýdek-Místek, Zlín B-SULKO Zábřeh.

4. kolo – 2. 9.:

Vysočina Jihlava B - SULKO Zábřeh, Frýdek- Místek - Zlín B, 1. FC Slovácko B - Dolní Benešov, Břeclav - MFK Karviná, DOSTA Bystrc - SK Sigma Olomouc B, FK Mutěnice - 1. FC Brno B, SK Lipová - SK Uničov, Znojmo – Kroměříž.

5. kolo – 9. 9.:

Kroměříž - Vysočina Jihlava B, SK Uničov – Znojmo, 1. FC Brno B – SK Lipová, SK Sigma Olomouc B - FK Mutěnice, MFK Karviná - DOSTA Bystrc, Dolní Benešov – Břeclav, Zlín B - 1. FC Slovácko B, SULKO Zábřeh - Frýdek- Místek

6. kolo – 16. 9.:

Vysočina Jihlava B - Frýdek-Místek, 1. FC Slovácko B - SULKO Zábřeh, Břeclav - Zlín B, DOSTA Bystrc - Dolní Benešov, FK Mutěnice - MFK Karviná, SK Lipová - SK Sigma Olomouc B, Znojmo - 1. FC Brno B, Kroměříž - SK Uničov.

7. kolo – 23. 9.:

SK Uničov - Vysočina Jihlava B, 1.FCBrno B – Kroměříž, SK Sigma Olomouc B – Znojmo, MFK Karviná – SK Lipová, Dolní Benešov - FKMutěnice, Zlín B – DOSTA Bystrc, SULKO Zábřeh - Břeclav, Frýdek-Místek - 1. FC Slovácko B.

8. kolo – 30. 9.:

Vysočina Jihlava B - 1. FC Slovácko B, Břeclav - Frýdek-Místek, DOSTA Bystrc - SULKO Zábřeh, FK Mutěnice - Zlín B, SK Lipová - Dolní Benešov, Znojmo - MFK Karviná, Kroměříž - SK Sigma Olomouc B, SK Uničov - 1. FC Brno B.

9. kolo – 7. 10.:

1. FC Brno B - Vysočina Jihlava B, SK Sigma Olomouc B - SK Uničov, MFK Karviná – Kroměříž, Dolní Benešov – Znojmo, Zlín B – SK Lipová, SULKO Zábřeh - FK Mutěnice, Frýdek-Místek - DOSTA Bystrc, 1. FC Slovácko B- Břeclav.

10. kolo – 14. 10.:

Vysočina Jihlava B - Břeclav, DOSTA Bystrc - 1. FC Slovácko B, FK Mutěnice - Frýdek-Místek, SK Lipová - SULKO Zábřeh, Znojmo - Zlín B, Kroměříž - Dolní Benešov, SK Uničov - MFK Karviná, 1. FC Brno B - SK Sigma Olomouc B.

11. kolo – 21. 10.:

SK Sigma Olomouc B - Vysočina Jihlava B,MFKKarviná - 1. FC Brno B, Dolní Benešov - SK Uničov, Zlín B – Kroměříž, SULKO Zábřeh - Znojmo, Frýdek-Místek - SK Lipová, 1. FC Slovácko B - FK Mutěnice, Břeclav - DOSTABystrc.

12. kolo – 28. 10.:

Vysočina Jihlava B - DOSTA Bystrc, FK Mutěnice - Břeclav, SK Lipová -1. FC Slovácko B, Znojmo -Frýdek-Místek, Kroměříž - SULKO Zábřeh, SK Uničov - Zlín B, 1. FC Brno B - Dolní Benešov, SK Sigma Olomouc B - MFKKarviná.

13. kolo – 4. 11.:

MFK Karviná - Vysočina Jihlava B, Dolní Benešov - SK Sigma Olomouc B, ZlínB- 1.FCBrno B,SULKO Zábřeh - SK Uničov, Frýdek- Místek - Kroměříž, 1. FC Slovácko B - Znojmo, Břeclav - SK Lipová, DOSTA Bystrc - FK Mutěnice.

14. kolo – 11. 11.:

Vysočina Jihlava B - FK Mutěnice, SK Lipová - DOSTA Bystrc, Znojmo –Břeclav, Kroměříž - 1. FC Slovácko B, SK Uničov - Frýdek- Místek, 1. FC Brno B - SULKO Zábřeh, SK Sigma Olomouc B - Zlín B, MFK Karviná - Dolní Benešov.